Skandynawska runa, która pokazuje energię świata zewnętrznego, to runa Sowelo, runa przyszłości. Oznacza to, że wszystko, co zamierzasz teraz zrobić, zostanie odzwierciedlone w twojej przyszłości, zmieni ją. Naładuje przyszłość pozytywną energią lub negatywną. Ta runa zawsze mówi o pojawieniu się jakiejś nadziei. Teraz musisz wyznaczyć sobie cel i iść naprzód. Wszystko zależy od tego, ile motywacji możesz włożyć w swój cel. Sowelo wskazuje również na zdobywanie mądrości, którą można uzyskać od innych ludzi, obserwując ich, ucząc się od nich czegoś nowego. Mądrość można również nazwać ponownym urzeczywistnieniem swojego cienia.
Sowelo tym razem radzi poświęcić więcej uwagi dzieciom, pomóc im określić cele. Należy zadbać o swoje wewnętrzne dziecko i przepracować te pragnienia, które kiedyś miałeś. Być może w tych pragnieniach jest energia, która zmieni twoje życie.
Runa radzi wprowadzić do relacji prostotę i jasność, bo to jedyny sposób na wspólne tworzenie życia. Aby twój związek był silny, naładuj partnera radością, daj mu ciepło. Sowelo to okazja do budowania duchowej bliskości. Nie obciążaj się obowiązkami, nie bądź egocentryczny, nie udawaj ofiary. Zastanów się jak poprawić swoje życie, w jaki sposób rozwijać się.

♦♦♦

Słowiańska runa, która odsłania wewnętrzne połączenia naszego mikrokosmosu, przestrzeni, którą dobrze znamy, to runa Skała. Ta runa to przeznaczenie. Niczego nie będziesz mógł zmienić. Życie narzuci ci różne okoliczności, które sprawią, że zatrzymasz się. Los może cię motywować, wyciągać ze strefy komfortu. Sprawi, że ​​zrobisz coś nowego, czego wcześniej nie planowałeś. Ta runa ostrzega, że ​​twoje bliskie otoczenie, czyli rodzina i przyjaciele może się zmienić. Karmiczne aspekty interakcji między ludźmi mogą ujawnić się, co da nowe zrozumienie siebie. Przede wszystkim los pokaże kobietom, że muszą zmienić życiowe poglądy. Ta runa mówi, że w tym miesiącu nie będzie nagrody za pracę. Dopiero pod koniec miesiąca dowiesz się, jaką otrzymasz nagrodę. Przeznaczenie jest inicjacją, zatem będziesz mógł rozkręcić jakąś energię, odkryć w sobie nowy talent, włączyć swoje życie w nowe procesy.

♦♦♦

Ogham pokazuje wewnętrzne potencjały. Pokazuje co z nimi zrobimy.
Tarnina to złożony symbol, który mówi, że postęp będzie dokonywany z przeszkodami. Każdy pomysł, który narasta w tobie, będzie rozwijał się z trudem. Trudne będą też relacje i zbliżenie z ludźmi. Ale Tarnina mówi również, że musisz się z czymś rozstać, aby pójść dalej. Runa pokaże, którą część siebie musisz obnażyć, aby dotrzeć tam, gdzie musisz. Pokaże, co musisz zaakceptować w sobie, aby poczuć ulgę. Zmiany, które przyjdą, mogą okazać się bolesne, ale konieczne, bo inaczej nie będziemy mogli iść w rozwoju dalej. Pozostaniemy przy tym, co mamy, a mamy problemy. Runa Tarnina mówi o splamieniu, ale to splamienie może okazać się tylko odbiciem i okazją do rozstania się z tym, co już nie odgrywa żadnej roli.

♦♦♦

Runy elfów opowiadają o mistyce, która jest wokół nas. Opowiadają o energiach, które są związane ze światem astralnym.
Runa Aul – El wskazuje, że wszystko, co dzieje się w innych, nie może być zrozumiane przez umysł. Na razie dusza czuje swoje pragnienia, ale trudno będzie je wypowiedzieć, ubrać w słowa lub w formę. Ta runa zawiera wieczność, a wieczności nie można zrozumieć za pomocą ziemskiej logiki. Nie warto teraz mierzyć siły wiecznością. Anioły i Demony będą walczyć za nas na szczycie, a każdy z rodów będzie zbierał własne żniwa dusz. Uważaj, do kogo dołączasz! Musimy dokonać wewnętrznego duchowego wyboru. Zainspiruj się mądrością wszechświata. Polegaj na niej, bo ona wie najlepiej, dokąd cię zaprowadzić. Każdy znajdzie lub nie znajdzie drogę do tworzenia.

♦♦♦

Islandzka runa odsłania nasz cień.
Runa Jar. Wszyscy chcemy, aby ten rok skończył się już, aby zmienił kierunek. Ale runa Jar ostrzega, że ​​jeśli nie oczyścimy wewnętrznego cienia, jeśli nie przyznamy się do rozpadających się już programów, jeśli nie zaczniemy zmieniać się, to następny rok będzie podobny do tego. Rozwijajmy się, odkrywajmy nowe części swojej osobowości. Oczyszczajmy emocje i otwierajmy się na nowe pomysły. Tylko w ten sposób możemy wyjść z trudności tego roku i stworzyć nową przyszłość.

♦♦♦

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 25 sierpnia 2020
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 26 sierpnia 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.