Król Monet

Ta karta mówi, że najważniejsza będzie forma. To, co będzie można dotknąć, co może być nasze. Formą będzie też poprawny argument. Słowo, które trafia w punkt jest formą, ale jeśli nie ma dowodów daje puste teorie, nie ma żadnej formy.
Ludzie będą wykazywać stabilność w opinii i niechętnie będą zmieniać swoją pozycję. Z punktu widzenia terapeuty bardzo trudno będzie znaleźć klucz do ludzkiej psychiki i trudno będzie zmienić swój wizerunek. Będziemy leczyć się tym, do czego jesteśmy przyzwyczajeni lub do czego namówi nas jakiś autorytet (może to być zarówno lekarz, naukowiec czy sąsiad z bloku). Każdy w tym czasie będzie pragnął publicznego aplauzu, będzie miał własną skalę do pomiaru władzy. Będziemy aktywnie korzystać z sieci społecznościowych, aby otrzymać od innych upragnionego „lajka”.

W tym okresie nasze starania powinny być zauważalne (forma). Ludzie nie od razu wszystko zrozumieją, trzeba będzie czasami poczekać, wykazać cierpliwość.
Król Monet wyda się być impulsywnym, nie zechce czekać, ale nie dlatego, że będzie niecierpliwy, a po prostu dlatego, że uwielbia rezultat. Zatem przedział czasowy musi być uregulowany i określony.
W tym okresie wszyscy mają możliwość zainteresować się czymś konkretnie. Gdy sprecyzujemy zainteresowania, bardzo trudno będzie je zmienić. Forma zostanie ustalona, a to oznacza, że rezultat będzie szybki i świadomy. Ta karta mówi, że to, co teraz oddamy swojej energii, pozostanie z nami przez długi okres i nie zmienią tego nawet zaćmienia.
Ten okres uczy nas właściwej dystrybucji zasobów materialnych – jeśli trzeba wydawać pieniądze, lepiej jest kilka razy sprawdzić zakup, bo być może zmienimy zdanie i tym samym pozostaniemy z energią finansową, uratujemy swój kanał szczęścia.
Jeśli mówimy o aspekcie duchowym, to ten symbol uczy nas szeroko patrzeć na świat, zakładając, że ten sam obiekt może mieć różne znaczenia, na przykład kupimy młotek do wbijania gwoździ i zaczniemy używać go jako dekoracji.
Idźmy w kierunku ekspansji świadomości, a nie zaniżmy energii emocjonalnych, które mogą stać się naszą skorupą. Skorupa emocjonalna natomiast zamieni się w toksyczny obraz naszej duszy.
Król Monet wskazuje, że zrozumiemy, kto jest profesjonalistą dla nas, a kto nie. Czas zada amatorom zbyt wiele pytań, stawiając ich przed trudnymi zadaniami, które mogą obciążyć ich brak profesjonalizmu. Dowiemy się, jak obiektywnie podejść do swoich problemów.

Oferty Analiz

Analiza Podświadomości
Analiza Misji
Koło Losu
Analiza Rodowa

Horoskop Anielski
Analiza Partnerska Karmiczna
⋅ Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy

Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
Amulet Energetyczny
Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
Geometryczna Analiza Uczuć
Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
Geometryczna Matryca Związku
Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy

|

Poprzedni artykułMądrości Ludowe i Przesądy na Czerwiec 2019
Następny artykułKalendarz Słoneczny – 31 maja 2019
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.