Królowa Kijów

Królowa ponownie wkracza na scenę i musi być aktywna. Życie zaczyna wirować jak wielkie koło, abyśmy mogli zacząć coś ważnego, aby pokazać więcej inicjatywy i energii. W tym okresie Królowa Kijów jest wezwaniem do okazania ciepła i radości, szczególnie w partnerstwie. Energia pary będzie zależeć od działań kobiety, od tego, czy może zrobić pierwszy krok w kierunku swego szczęścia, co wpłynie dosłownie na wszystko, na każdą dziedzinę życia. Będą pomagać osoby z zewnątrz, towarzyszyć szczęściu, jeśli energie będą prawidłowo wdrażane i jeśli sam potrafisz okazać dobroć i precyzyjnie wyznaczyć swoje cele. Pracuj i ciesz się samym procesem pracy, a rezultat natychmiast zdefiniuje twoje własne granice – po prostu twórz! Otrzymasz szansę we wszystkim! Kończ rozpoczęte prace. Nawet jeśli wydaje ci się, że będzie to bardzo trudne, to i tak uda ci się wszystko zmienić. Pomyśl o rodzinie i wartościach rodzinnych. W tym miesiącu jest szansa, aby zrobić we wszystkim krok naprzód i zakończyć prace. Masz szansę nauczyć się rozumieć, czego potrzebujesz, a czego nie. Łatwiej będzie zrozumieć dokąd prowadzi LOS.

Tarot królowa kijów

Teraz LOS tworzysz własnoręcznie, po prostu nie pokazuj megalomanii wielkości i egoizmu, kaprysów i drażliwości, bo odstraszysz ludzi, których potrzebujesz. Naucz się nie zwracać uwagi na drobiazgi. Ta karta mówi, że możesz poprawnie widzieć świat. Królowa Kijów może być „szkodliwa” dla tych, którzy nie chcą zmienić czegoś w życiu lub żyją w pośpiechu. Energia będzie naciskać na zmiany. Poza tym ta karta mówi, że nie powinieneś iść łatwą drogą, ale używać kreatywnych pomysłów. Konflikty, które mogą się pojawić w tym miesiącu, nie będą długotrwałe, ale nauczą cię szanować decyzje i opinie innych ludzi. Królowa Kijów sprawia, że ​​wykażesz wolę i kreatywne podejście do wszystkiego, co cię otacza.
Tylko czasami emocjonalni ludzie, którzy otrzymali taką porcję energii, mogą przekształcić swe życie w dramatyczne sceny, dlatego pozostań świadomy i zrozum, że do działania musi zostać wprowadzona energia. Kobiety w tym okresie mogą stać się bardziej obrażalskie i nie  będą budowały pozytywnych relacji, nie będzie im to wychodziło zbyt dobrze. Z jednej strony zechcą niezależności, a z drugiej strony zechcą, by mężczyźni zgadywali ich pragnienia i okazali czułość. W każdym razie ten okres może doprowadzić do pełnej świadomości wartości, do doświadczania, do ruchu. Poczujemy swoją moc i przekształcimy ją w radość – tym razem w nowe plany i nowe dialogi.

Jeśli twój znak jest związany z elementem ognia, tj. Baran, Strzelec, Lew, to w twoim życiu będzie wiele emocji, planów, aktywności. Będziesz musiał robić wiele rzeczy, a niektóre nawet jednocześnie.

Jeśli jesteś związany z wodą, czyli znaki;Rak, Skorpion i Ryby, to będziesz musiał walczyć o swoje szczęście i doświadczyć pewnych trudności. Najważniejszą rzeczą jest nie bać się okazywać swoją wolę.

Jeśli urodziłeś się jako znak żywiołu powietrza, tj. Bliźnięta, Wodnik, Waga to znaczy, że do realizacji swoich projektów będziesz potrzebował nowej wiedzy. Nie bój się rozpocząć czegoś nowego, bo odniesiesz sukces – Wszechświat ci pomoże.

Jeśli jesteś połączony z ziemią, tj. Panna, Koziorożec, Byk, to będziesz musiał aktywnie pracować i odrzucić wszystkie wątpliwości.

|

Poprzedni artykułKalendarz Biodynamiczny – lipiec 2019
Następny artykułHoroskop miesięczny
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.