RYCERZ PUCHARÓW

Prognozę tę sporządza się uwzględniając karty Dworskie Tarota. W tym miesiącu będzie widoczna energia Rycerza Pucharów. Każdy, kto choć trochę zna znaczenie kart Tarota, wie, że ten Rycerz jest pożądaną kartą przez każdą kobietę, ponieważ jest pełen miłości i współczucia. Symbol ten niesie także inne znaczenie – to tajemna wiedza i transformacja spodziewanych okoliczności. Wszystko może pójść inaczej, jeśli coś zmienisz w twojej duszy. Ten rycerz chce nas ostrzec, że możemy zmienić się wewnętrznie, dotknąć niektórych wewnętrznych detali, świętości, tajemnic. Ten miesiąc może wyznaczyć granice aspektów, które są dla nas ważne i konieczne.

To Strażnik Pola Astralnego, co oznacza, że ​​otworzymy nowe ścieżki lub bramy, które pomogą wejść do wewnętrznego świata z innej strony. Pojawią się wizje, ktoś poczuje w sobie nowe zdolności, ktoś poczuje się silny, a niektórzy będą się bać. Rycerz mówi, że mogą pojawić się nowe odczucia co do samego siebie. Wiele osób na chwilę wypadnie z rzeczywistości. Wiara może wyrosnąć z naszych osobistych wpływów intuicyjnych, dlatego należy ją sprawdzić w realności, bo tylko wtedy można stwierdzić, że jest ona prawdziwa. Jest to czas, kiedy można uzyskać nowy dostęp do własnej, mentalnej, wewnętrznej siły. Wystarczy zajrzeć do swego cienia, co prawdopodobnie będzie nieprzyjemne. Będziesz chciał się odwrócić, ale życie będzie ci codziennie przypominać o twoim cieniu.

Rycerz Pucharów jest symbolem łagodnych relacji między ludźmi – relacji zbudowanymi na uczuciach, choć nie zawsze te uczucia są odpowiednio udekorowane. Możesz coś obiecywać, ale nie zawsze tych obietnic dotrzymać. Relacje mogą wydawać się niepewne, chociaż pozostaną delikatne i ciepłe. Zadawaj sobie częściej pytanie: „Czy nie za wiele oczekuję od ludzi?”. Ktoś inny w tym okresie może zbytnio idealizować relacje. Można nie zauważyć, że zmienia się psychika „drugiej połowy”, i jeśli nie zauważy się tego natychmiast, wtedy można wpaść w błędne pytań: „Skąd wzięły się moje problemy?”.
Należy również dodać, że będzie trudno dokonać wyboru, postawić kropkę nad „i” lub zaakceptować rzeczywistość taką, jaka jest. Ludzie będą bardziej skłonni dać większą szansę sobie i innym.

W tym okresie możesz uzyskać nieoczekiwane wsparcie, zarówno finansowe, jak i duchowe. Nie próbuj samemu angażować się w sugestie i szukać tego, czego nie ma. Czasami ta karta może wskazywać, że wzrośnie poziom całkowitej energii, więc ludzie będą walczyć mniej o energię – będzie mniej bitew, mniej strat. Jednocześnie będą chcieli pokazać swoje znaczenie i wyłączność. Wzrośnie liczba pielgrzymów, otworzą się astralne podróże. Ludzie będą chcieli wewnętrznie oczyścić się i uzdrowić. Wielu będzie śnić o duchowej ekstazie. Ludzie odnajdą się nawzajem poprzez praktyki duchowe, ezoteryczne seminaria. Może się wydawać, że „znaliśmy się już wcześniej”. Te duchowe trendy będą łączyć ludzi. Ludzie będą się do siebie zbliżać, gdy połączą się podobne poziomy energetyczne. Zachce się nam romantyki, pięknych słów i zapachu róż. Wewnętrzna wola chce zbliżyć się do swojego ideału, znaleźć go i już nie puścić, poczuć jego energię.
Scenariusze miłosne mogą być różne:
– może to być spotkanie dwóch pustelników, w którym będzie chęć zmiany ich wewnętrznego świata, połączenia się z kimś,
– może to być spotkanie dwóch pasji, które trwają przez krótki czas i mijają z końcem lata,
– może to być spotkanie dwóch potencjalnych ofiar, które szukają w sobie ratowników, obdarzając siebie nawzajem takimi cechami charakteru, których nie posiadają, potem niestety czeka ich rozczarowanie.
Mężczyźni zapragną, aby kobieta uzdrowiła ich dusze, a kobiety będą potrzebować opiekuna i tego, który da nowe wrażenia. Czas pokaże, na ile świadomie do wszystkiego podejdziemy.
Należy zwrócić uwagę na zdrowie, które wymaga subtelnego podejścia i opieki. Ten okres jest niebezpieczny dla stawów, płynów ustrojowych. Ważne jest przestrzeganie maksymalnej higieny i zapobieganie, czyli profilaktyka.
Rycerz Pucharów pokazuje, że brama do nowego rozumienia siebie jest otwarta, droga do zrozumienia cierpienia jest również otwarta! Otwarta jest brama postrzegania siebie w inny, lepszy sposób. Należy nauczyć się poprawnie wszystko interpretować.

ZALECENIA
Jeśli urodziłeś się w znaku wodnym (Rak, Skorpion, Ryby), to Los da ci nowe możliwości dla osiągnięcia celu.

W przypadku, gdy twoje Słońce znajduje się w znakach powietrznych (Wodnik, Bliźnięta, Waga), wydarzenia będą kontrolowane lub występują wokół męskich energii. Będziesz musiał otworzyć się na inicjatywę, podejmować poważne decyzje, tchnąć życie w nowe projekty. Nawiasem mówiąc, wszystkie zdarzenia będą zakorzenione, a rezultat może przyjść bardzo szybko, nieoczekiwanie.

Jeśli należysz do przedstawicieli znaków ognia (Lew, Strzelec, Baran), to w tym okresie istnieje szansa na silne wsparcie. Jesteś chroniony, tylko zrozumiesz to później. Ten okres może wywołać stan alarmowy, jednak w ostatniej chwili możesz uniknąć problemów i osiągnąć pożądany rezultat.

Znaki ziemskie (Byk, Panna, Koziorożec) będą musiały zagłębić się w swoje programy rodowe, aby zrozumieć relacje z aspektem matczynym. Sukces przyjdzie we wszystkim, jeśli pozwolisz mu przyjść.

Możesz przeczytać na Kalendarzu Biodynamicznym Czytelniku różne prognozy, interesujące artykuły związane z życiem duchowym i materialnym. Wszystkie prognozy i artykuły są oryginalne, nie są związane z innymi stronami internetowymi. Pragniemy przekazywać nową wiedzę – nie tylko tę, którą przepisuje się z podręcznika do podręcznika, ale taką, która pozwala inaczej spojrzeć na świat.

|

Poprzedni artykułKalendarz Zdrowie i Uroda – sierpień 2019
Następny artykułDzień Księżycowy – 31 lipca 2019
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.