8 listopada Jowisz wchodzi do Strzelca. Planeta szczęścia da nam nową energię, co będzie oznaczało, że ​​możemy oczekiwać rozszerzenia swych możliwości i granic. Jowisz opuszcza Skorpiona, czyli czyje szczęście było zniszczone, zniszczył do końca, transformował. Wszystko już minęło i nie ma potrzeby powracać do przeszłości, a przeciwnie – trzeba cieszyć się, a nie cierpieć.
Pozostało tylko to, czego naprawdę potrzebujesz i jest dla ciebie ważne. Szczęścia dosięgnął tylko ten, kto wiedział kiedy zaryzykować, inaczej, spojrzeć na życie, a nawet zacząć od zera.
Jowisz w Strzelcu mówi, że musisz złapać swoje szczęście, czerpiąc z wiedzy, z podróży i z reklamy. Wszystko, co wiąże się z zagranicą przyniesie korzyści. Alternatyw i wyborów w kierunku profesjonalnego ulepszania będzie więcej. Będzie można znaleźć inną pracę, nie myśleć o braku pieniędzy. Będzie można rozwinąć swoją firmę, wzmocnić swoją pozycję, utworzyć własną szkołę, rozwijać koncepcję i filozofię. Szczęście może przyjść do kogoś szybciej, a do kogoś wolniej. Jednak nie przyjdzie do kogoś, kto jest leniwy – kto nie stawia na swe talenty i wycofuje się z życia.

Do kogo przyjdzie sukces:

Jedynka
Możesz zwiększyć samoocenę i pewność siebie. Będziesz chciał uczyć innych i zrobić coś bardziej przebojowo. Będzie szansa, aby pokazać się jako osoba odnosząca sukcesy, zajęta pracą, która nigdy nie ma czasu. Zmień się, bo od twego wizerunku będzie zależało jakie wrażenie zrobisz na innych. Wtedy będziesz w stanie wygrać z kimś ważnym, kto może ci pomóc w przyszłości.

Dwójka
Masz szansę uzyskać wsparcie finansowe. Więcej pracuj, wykazuj inicjatywę, bądź aktywny, a zostaniesz zauważony. Przyjdą też wydatki, więc staraj się podejść do pieniędzy w sposób bardzo zorganizowany. Nadejdzie szansa na skromne szczęście.

Trójka
Natkniesz się na tych, którzy nieustannie będą ci doradzać i podpowiadać coś, ale nie zapominaj o ostrożności. Traktuj wszystko spokojnie, bez napięcia. Możesz rozwinąć komunikację z kimś, nawiązać nowe znajomości. Ten tranzyt może przynieść ze sobą obfitość dokumentów i twórczego pisania. Zwróć uwagę na zagranicę, bo tam będzie twoja perspektywa, świt własnego biznesu.

Czwórka
Zdobędziesz dla siebie coś ważnego, np. dobry start lub okazję. Jeśli planujesz coś przenieść, to przyniesie ci to korzyści. Otworzysz nowe perspektywy tylko wtedy, gdy zrobisz krok naprzód. Rodzina może wesprzeć cię we wszystkich przedsięwzięciach. Być może ten okres przyniesie konflikty z ludźmi, którzy myślą inaczej.

Piątka
Bądź uważny i rób wszystko, aby nie utracić szczęścia. W tym okresie możesz wzmocnić relacje, rozpocząć romans. Samotne Piątki mogą znaleźć partnera, rozwinąć swoje hobby. Ten tranzyt może przynieść dodatkowy dochód, możesz poczuć się pewnie w nowej roli. Twoja rodzina kocha cię, ceni i szanuje.

Szóstka
Będziesz musiał pospieszyć się, aby osiągnąć swoje cele. Nie bój się dodatkowych zajęć i dodatkowej wiedzy, na kursach zdobywać dyplomy, więcej pracować nad perspektywami. Wprowadź energię entuzjazmu we wszystko. Uważaj na swoje zdrowie, bo w tym okresie łatwo jest złapać coś, z czego lekarze będą cię leczyć przez bardzo długi czas.

Siódemka
Nie przegap okazji, by móc wyrosnąć ponad siebie, stworzyć z kimś związek interesów,  rozwinąć swoje hobby, poszerzyć wiedzę, komunikować się z kimś, kto mieszka za granicą. Te Siódemki, które chcą sprawiedliwości, mogą dostać ją w tym roku. Przyjdą też ludzie zazdrośni, ale Siódemka poradzi sobie z nimi.

Ósemka
Ten rok może przynieść wiele stresu i kłopotów. Będziesz musiał postarać się spojrzeć na wszystko z boku, obserwować, a nie rozbijać wszystkiego głową. To, co wydawało się tak ważne i konieczne, opuści twoje życie na zawsze. Oczywiście, jeśli sam to odpuścisz! Nie trzymaj się przeszłości. Możesz doznać poważnych urazów i zaburzeń w ciele, więc pomyśl o sobie.

Dziewiątka
Ucz się, rozwijaj, pracuj z ludźmi, wyjaśniaj ludziom, reklamuj. To dobry czas na poszerzanie swoich granic, wspaniały okres na rozładowanie napięcia i wzmocnienie pewności siebie. W tym okresie mogą przyjść do ciebie pieniądze, możesz wzmocnić swą pozycję w społeczeństwie. Istnieje szansa, aby stać się samowystarczalną osobą. Najważniejszą rzeczą jest to, że w tym roku otrzymasz parasol, który ochroni cię od kłopotów Możesz kupić samochód lub wybrać się w daleką podróż.

autor: Emma Lange