Jowisz wszedł w ruch retrogracyjny. Znajduje się w Skorpionie i od 9 marca do 10 lipca zmieni się całkowicie duchowy kierunek. Mogą przejawiać się w tym okresie różnego rodzaju introspekcje i refleksje. Należy zwrócić uwagę na nasze wewnętrzne schematy i ustalenia. To jest czas duchowej detoksykacji. Oczyszczenie będzie szło poprzez duszę i ciało. Trzeba od nowa popatrzeć na sposób wyrażania dobroci i litości do innych ludzi. Nie możemy zamykać się na dobroć i miłosierdzie, ale koniecznie należy uwzględniać własne zapotrzebowania, by stać się szczęśliwymi. Jowisz przyniesie zmiany.
Negatywne aspekty Jowisza mogą przejawić się jako skąpstwo, egoizm, nieprawidłowe rozpowszechnianie energii, dysharmonia, skupianie się na jednej strefie życia. Niektórzy z nas staną się jeszcze bardziej rozrzutni i fanatyczni. Będą chwalić się swoimi sukcesami i takie postępowanie, takie zachowania zablokują kanał sukcesu. Wydarzenia które powstaną w tym okresie, wskażą newralgiczne strefy człowieka i wskażą obszar, który należy rozwijać. Nie podejmujmy szybkich decyzji, lecz dobrze przemyślane.

Jak w tym okresie będą zachowywały się poszczególne znaki zodiaku? Zamieszczamy opis znaków Słonecznych, a w Zwiastunie, który wyszedł w lutym, a który cały czas możecie kupić u nas (wystarczy wejść w zakładkę „oferta” na głównej stronie) znajdziecie opis lat Jowisza. Lata Jowisza połączone są z naszym wiekiem. W tabelce, która znajduje się na stronie 7 szukamy swego wieku i patrzymy do jakiego znaku zodiaku jest przypisany. Zatem dzisiaj czytamy znaczenie znaków Słonecznych, ale też możemy zobaczyć jakie zalecenia są dla np. Skorpiona, gdy nasz wiek odpowiada właśnie temu znakowi.

Chcieliśmy jeszcze z radością Wam oznajmić, że niedługo wyjdzie następny Zwiastun Astrologiczny, w którym będą niesamowicie ciekawe artykuły. Już wkrótce zamieścimy krótką recenzję Zwiastuna.

Baran
Należy rozwiązać wewnętrzne długi. To, co niezakończone, nieprzepracowane kończyć, zwrócić też uwagę na swoje wady. Należy je wypowiedzieć głośno i bardzo dokładnie nad nimi pracować. Baran w tym okresie nie powinien inwestować, bo finansowa sytuacja będzie niestabilna.

Byk
Należy nauczyć się współpracować z innymi ludźmi, dawać im z siebie ciepło i uczucia. Staraj się Byku o dobre relacje. Trzeba zrozumieć kto jest wart uwagi, kto jest cenny.

Bliźnięta
Świat teraz jest trochę ograniczony i nie należy przeć do przodu, na przykład w relacjach, szukać czegoś nowego. Należy pomyśleć o tym, co cię otacza. Ważnym aspektem w tym okresie jest zdrowie i trzeba pod tym kontem zmieniać swoje życie. Nie należy jeść bez umiarkowania, zadbać o dietę, o sport i zdrowe myślenie.

Rak
Na romantyzmu w tym okresie nie ma co liczyć – może być go bardzo mało, ale to nic strasznego! Rozwijaj Raku swoje twórcze projekty, a romantyka wróci latem. Teraz ważna jest praca. Namiętność i energię wkładaj w pracę. To co zaplanujesz, teraz zostanie z tobą na bardzo długo, bo aż na 20 lat.

Lew
Stwarzaj swoje gniazdo! Nawet kupienie naczyń do domu sprawi ci radość. Zadbaj o swój dom, kupuj przedmioty do domu. Ważniejsi niechaj staną się dla ciebie ludzie, których nazywasz rodziną. Wszystko w co zainwestujesz w swoim domu, opłacić ci się.

Panna
Skup się na komunikacji, na informacji, którą wypowiadasz, na słowach. Musisz się tego uczyć, ponieważ możesz zrobić coś lekkomyślnego, nie przemyśleć swojego postępowania, za które potem słono zapłacisz. Jowisz będzie cię nauczał. Rozczarujesz się w czymś – jakaś sytuacja zmienić możesz twe życie, dostaniesz uderzenie od losu. Należy jednak przejawiać skromność, uchylić się przed takimi aspektami, bo inaczej czekają na ciebie konflikty w rodzinie, z którymi sobie nie poradzisz.

Waga
Należy oszczędzać! Wszechświat pokaże ci mnóstwo znaków, które powiedzą ci, co czeka cię w przyszłości. W tym okresie możesz zarobić dzięki przekazywaniu informacji, pisaniu, dzięki pracy z dokumentami. Trzeba nadać kształt jakiemuś projektowi, a przyniesie ci dużą stabilność, a nawet partnerstwo!

Skorpion
Jowisz mówi o twoim rozwoju. Możesz otrzymać jakąś niespodziankę od losu i dowód na to, że jesteś bardzo kochany. Przejawiaj hojność we wszystkim, a świat odpowie ci tym samym.

Strzelec
Wszystko co teraz założysz, przyniesie ci sukces w 2019 roku. Będzie to wielki kwantowy skok w strefie materialnej. We wszystko w co włożysz wysiłek i dasz fundamenty, w 2019 r rozkwitnie w całej okazałości.

Koziorożec
Przyjaźń to kluczowe słowo! Otwieraj się na komunikację z ludźmi, którzy mogą Cię wesprzeć. Może to być nawet komunikacja przez internet. Możesz znaleźć wsparcie i otworzysz się na kogoś, by komuś pomóc, by ta przyjaźń była odwzajemniona.

Wodnik
Rozkwit reputacji i kariery, tylko trzeba określić swój życiowy kierunek. Jeśli wybierzesz ciemną stronę i pójdziesz tym kierunku, to nie licz na to, że ludzie odpowiedzą ci uśmiechem. Jeśli wybierzesz jasną, to przyjdzie odnowienie duszy. Zadbaj o ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Wszystko co teraz wybierzesz, zostanie z tobą przez 12 lat.

Ryby
Nauka i wiedza, chęć pogrążenia się w coś nowego! Idź za swymi zapotrzebowaniami, studiuj siebie, swoją duszę a wtedy otrzymasz zrozumienie od innych ludzi. Doświadczenia które teraz otrzymasz, bardzo mocno wpłyną na twe życie.

autor: Emma Lange