Jowisz w retrogradacji od 28 lipca do 23 listopada

Czas na przegląd własnych doświadczeń życiowych i znalezienie nowych.

Jowisz skondensuje nasze wewnętrzne zasoby, zgromadzi wszystkie programy życiowe, wspomnienia z przeszłości, które nas pobudzą. To czas na poznanie mechanizmów, które pozwolą nam osiągnąć kolejny poziom. Dowiemy się, jak dokonywać właściwych wyborów. Jowisz jest siłą filozofii i perspektywy, a teraz w retrogradacji trzeba będzie zrewidować swoje schematy i światopogląd, filozofię życia i perspektywy.
Musimy zastanowić, co chcemy zrozumieć i co przyjąć. Człowiek często żyje jak w tunelu, w schematach, w kręgu własnych doświadczeń i nie widzi tego, co może otrzymać od świata zewnętrznego. A Jowisz proponuje poszerzenie pola widzenia świata poprzez życzliwość, poprzez miłosierdzie i przebaczenie. Wszechświat będzie wymagał do nas mądrości, tylko pytanie: czy potrafimy przebić się przez nasze schematy?
Nauczmy się dostrzegać nauczycieli wokół siebie – w Naturze, w otaczającym nas świecie. Nie myślmy, że jakiś wyjątkowy nauczyciel sam nas znajdzie. Wszystko nauczy nas żyć inaczej. Tylko pytanie, ile znajdziemy w sobie pokory, by móc przyjąć życie takim, jakim jest?

BARAN
Ten czas jest ci dany na głębokie przemyślenia. Należy zastanowić się nad swoją przeszłością. Znajdź punkty zasobów w przeszłości. Zastanów się, kiedy miałeś rację i co chciałbyś zmienić. Może pomyślisz o przeprowadzce lub zmianie miejsca zamieszkania, może będziesz chciał sprawdzić się w czymś nowym. Potrzebujesz tego czasu, aby zastanowić się, kim naprawdę jesteś i co powinieneś w sobie zmienić. Decyzję, którą podjąłeś wcześniej, będziesz musiał zmienić lub ponownie rozważyć.

BYK
Możesz się realizować tylko przy wsparciu innych. Przypomnij sobie, kto cię najbardziej motywował, pomagał ci i chwalił. Przypomnij sobie w jaki sposób przyjaciele i rodzina przyczynili się do twojego rozwoju. Być może zechcesz rozpocząć pracę lub naukę przez internet, aby odkryć swoje najjaśniejsze talenty. Poza tym, powinieneś przestudiować coś, co ma zasób duchowy, głęboki. Możesz wykonać analizę karmiczną, która pomoże ci wniknąć głęboko w przeszłość i zrozumieć, dlaczego konkretne sytuacje pojawiają się w twoim życiu. Przestudiuj listę swoich znajomych; ci którzy ci zazdrościli, nie mogą już podążać za tobą.

BLIŹNIĘTA
Będziesz musiał zaktualizować swoje cele; być może to, co wybrałeś wcześniej, nie jest właściwe lub nie jest naprawdę twoje. Będziesz musiał też dostosować się do nowego życia, ponieważ ludzie, na których wcześniej polegałeś, nie będą mogli ci pomóc. Może ktoś cię zdradzi lub po prostu nie pomoże ci, gdy będziesz potrzebował tej pomocy. Nie powinieneś wierzyć we wszystko, co mówią inni. Zastanów się czy zawsze byłeś lojalny wobec tych, którzy ci pomagali i wspierali? Ten czas przetestuje cię pod kątem lojalności i relacji z ludźmi.

RAK
Musisz rozszerzyć swoje cele. Możesz pogłębić swój wewnętrzny światopogląd, poszerzyć swoje wykształcenie i filozofię. Studiuj głębiej to, co już znasz. Nie oszukuj nikogo w tym okresie, bo to nie doprowadzi cię do rezultatu, którego potrzebujesz. Nadszedł czas, abyś stworzył Raku nowy wizerunek i nową opinię o sobie. Być może do tej pory myślałeś o sobie w inny sposób, ale teraz czas pokaże ci, że powinieneś zmienić zdanie. Będziesz mógł zrealizować wszystkie swoje pragnienia, jeśli zmienisz się wewnętrznie.

Lew
Należy nauczyć się żyć bez wsparcia innych i odnaleźć wszystkie wartości w sobie. Naucz się ufać życiu jako całości. Uwierz, że życie chce dla ciebie jak najlepiej, ale nie sprawdzaj losu, nie podejmuj ryzyka. Poszerzaj swoje horyzonty, bo jeśli nauczysz się czegoś nowego, będziesz zaskoczony tym, że stałeś się najlepszym ekspertem w czymś ważnym dla siebie. Szukaj różnic w ludziach i akceptuj ludzi takimi, jakimi są. Nie zakładaj, że wszyscy będą się zachowywać lub myśleć tak, jak ty. Twoim talizmanem w tym czasie są książki. Czytaj książki, ucz się i znajduj w nich odpowiedzi.

PANNA
Naucz się komunikować ze światem, poczuj swoją obecność w świecie. Stwórz obraz tego, jak chcesz, aby ludzie na ciebie patrzyli, i pokaż światu ten nowy wizerunek. Naucz się patrzeć na potrzeby innych, staraj się je zrozumieć i prawidłowo rozpoznawać. Jest to czas zapłaty lub spłaty długów, więc jeśli stracisz trochę pieniędzy, to będzie oznaczało, że spłaciłaś swój karmiczny dług. Staraj się być hojna wobec siebie, a straty będą mniejsze. Będziesz też musiała poradzić sobie z własnymi reakcjami obronnymi i reakcjami obronnymi innych ludzi. A psychika pokaże ci, które reakcje obronne nie są ci już potrzebne.

WAGA
Będzie trzeba poradzić sobie z wyzwaniami na kilku płaszczyznach jednocześnie. Zastanów się, gdzie nie ma ruchu – Wszechświat sprowadzi cię z powrotem do sytuacji z przeszłości, ponieważ psychika będzie próbowała na nowo pokonać trudności, których wtedy nie zamknąłeś. Zbierz swoje zasoby, zastanów się co jest dla ciebie dobre. Spróbuj zobaczyć wszystkie sytuacje jako mechanizm, który trzeba rozplątać. Stare problemy lub partnerzy wrócą do ciebie ze swoimi przemyśleniami lub poproszą o wsparcie. Zbierz siły i stań się silniejsza.

SKORPION
Naucz się kreatywnie podchodzić do swojego życia. Z teatru i inscenizacji teatralnych można wiele wynieść; spróbuj zmienić swoją rolę w teatrze życia. Jeśli czujesz się poza swoją rolą, poszukaj czegoś nowego. Postaw na swoje mocne strony, zastanów się co jest dla ciebie teraz przydatne i potrzebne. Pokaż swoją osobowość, pokaż co potrafisz. Te Skorpiony które są zbyt dumne i aroganckie mogą dostać lekcję od Wszechświata. Te Skorpiony, które są uczciwe i pokorne, staną się silniejsze, staną się przykładem dla innych – nauczycielami.

STRZELEC
Musisz znaleźć spokój w sobie, głęboko w swoich wewnętrznych zasobach. Być może spędzałeś czas w swoim domu, nie pokazywałeś się publicznie i nie szukałeś kontaktów. Ten czas da ci możliwość na zdobycie więcej zasobów w domu, wśród bliskich ci ludzi. Zastanów się, co możesz zrobić dla własnych czterech ścian, kogo możesz zaprosić do swojego domu, komu możesz zaufać… Ten czas dotkliwie poruszy kwestię zaufania – komu będziesz mógł powierzyć swoje tajemnice, komu powierzyć swoje ciało, komu powierzyć swój biznes?

KOZIOROŻEC
Jak możesz się zmienić, aby twoje marzenia zaczęły się spełniać? Świat spojrzy na ciebie i otworzy przed tobą nowe możliwości. Rzeczy, których nie znałeś, których nigdy nie próbowałeś, teraz będą ci bliskie. To, na co do tej pory w ogóle nie stawiałeś, może stać się dla ciebie interesujące, więc próbuj. A gdy już zrobisz pierwszy krok, czekają na ciebie kolejne. Im więcej entuzjazmu włożysz w swój biznes lub w swoje pragnienia, tym lepsze będziesz miał efekty. Poszukaj informacji, przygotuj ważne dokumenty. Dowiesz się w jaki sposób spełnić swoje pragnienia.

WODNIK
Musisz nauczyć się dzielić swoim wewnętrznym zasobem. Nie oznacza to, że należy dzielić się tylko pieniędzmi, ale np. wiedzą, doradzić komuś, pomóc. Musisz być hojny dla tych, których kochasz, a hojność może pomóc ci znaleźć przyjaciół. Jeśli pomożesz komuś, to okażesz szczerość. Ale jeśli chcesz dzielić się swoimi wewnętrznymi zasobami, będziesz musiał również być zasobem i czuć się dobrze sam ze sobą.

RYBY
Będziesz musiała Rybo zrozumieć swoje potrzeby, a zrozumiesz je dzięki innym ludziom. Rozmawiaj z ludźmi, kontaktuj się, nie odwracaj się od tych, którzy próbują cię poznać lub poprosić cię o pomoc. Zwiększy się jakaś twoja potrzeba, która będzie odgrywała dużą rolę w twoim życiu. To właśnie ta potrzeba będzie determinowała twoje pragnienia w przyszłości. Wysłuchaj drugiej osoby, zrozum ją. Doceniaj życie innych ludzi, nie oceniaj. Współczuj ludziom a wygrasz.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 29 lipca 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 30 lipca 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.