Jowisz 2 grudnia opuścił znak Strzelca i wszedł w znak Koziorożca. Zaczynamy szukać ciekawych pomysłów, wypróbowujemy coś nowego i przydatnego. Każdy z nas będzie bardziej potrzebny, będzie chciał poczuć się niezbędny. Świat się zmieni, a wraz z nim nasze struktury. To, co przeszkadza, odejdzie, zmieni się, przekształci, więc skorzystaj z okazji i pomóż staremu zneutralizować się. Jeśli nie przekształcisz swoich struktur z przeszłości, sukces nie przyjdzie tak szybko.
Czasami transformacja może być trudna, ale spróbuj spojrzeć na nią pozytywnie, ponieważ jest to twoja przyszłość. Jowisz wchodzi do znaku Koziorożca i rozwija go. Główne koncepcje Koziorożca to struktura, moc i porządek. Naucz się władać czasem. Użyj czasu jako zasobu.

Zapraszamy do zakupu świetnej pozycji, która pokaże Wam, w jaki sposób rozumieć pojęcie czasu, w jaki sposób zaprzyjaźnić się z czasem – Retrogracyjny Saturn w Koziorożcu.

Koziorożec uczy służyć, tylko nie poprzez przekazywanie informacji, a poprzez praktykę. Są to praktyczne zadania, pomoc, działania, które mogą dać coś do zrozumienia lub zmienić coś. Koziorożec jest bardzo ściśle związany z materią, a Jowisz rozszerzy jej możliwości, dlatego dobrze jest zadbać o swoje ciało i zdrowie, przemyśleć swoje podejście do pieniędzy. Zwiększ swój poziom wiedzy we wszystkim. Możesz poprawić swoje umiejętności, dzięki czemu zyskasz wiarygodność. Aktywnie kontynuuj karierę, rozwijaj swój biznes, ucz się nowych technologii. Naucz się patrzeć na świat w nowy sposób, podróżuj, zanurz się w środowisku językowych nośników, doskonal swoją wiedzę bezpośrednio w praktyce. Pracuj nad swoimi węzłami karmicznymi, stosując kosztowną dyscyplinę, kontrolę i cierpliwość.
Wprowadź kontrolę i porządek w swoim życiu. Zaakceptuj odpowiedzialność, włącz świadomość. Pracuj nad sobą tak głęboko, jak to możliwe, a odkryjesz dodatkowe zasoby na sukces.
W tym roku potrzebna będzie siła, aby zrealizować wszystkie swoje myśli i pomysły. Pracuj i nie bój się zrobić kroku naprzód. Może być też potrzebna głębsza znajomość prawa,  wszystkich zasad, które określą niezbędne ramy.
Ważne jest, aby pamiętać o szacunku. Jeśli nie będzie szacunku w związkach lub w pracy, to czas będzie trudny. Szanuj swoich przodków, osobiste cechy, zasoby, umiejętności i osiągnięcia, bo to wszystko należy do ciebie. Szacunek przeniesie twą energię na nowy poziom.
Kto będzie miał trudności w tym okresie? Ci, którzy nie wiedzą, jak pracować ze swoimi uczuciami. Ci, którzy są zamknięci, którzy nie potrafią okazać szczerości i czułości nawet w stosunku do bliskich. Koziorożec jest oznaką arogancji, która działa, jako reakcja obronna na reakcję innych ludzi. Koziorożce mogą ufać tylko swojemu doświadczeniu, dlatego gromadzą doświadczenie. Kanały intuicji będą przychodzić poprzez wasze doświadczenie, więc nie zawsze będą to wybuchy mediumistyczne. Ten czas jest zły dla pesymistów, którzy nie widzą, co leży pod ich stopami; trudno będzie im znaleźć okazję, aby wejść na szczyt, jeśli będą kultywować pragnienie cierpienia w sobie. Utknięcie w emocjach beznadziejności obciąży energię i uniemożliwi otwarcie nowych ścieżek.
Wybaczanie w tym okresie będzie bardzo oczyszczające. Ten akt pozwala ci nie utknąć w przeszłości, nie trzymać się negatywnych emocji, tylko iść naprzód.
Zazdrość może mieć charakter przewlekły, nie pozwoli iść naprzód, tylko każe stać w miejscu. Jeśli będziesz myślał, że ktoś to ma więcej niż ty, to możesz stracić to, co już masz. Zatem nie patrz na sukces innych, tylko zrozum, że masz szansę iść własną drogą, zbudować coś własnego, zorganizować własną firmę lub zakorzenić się w jakiejś działalności.
W okresie działania Jowisza w Koziorożcu możesz poznać duchowe prawa pieniądza i biznesu – przyda ci się to, pomoże w promocji. Naucz się praktyk, które pomogą ci dowiedzieć się, gdzie ukryty jest twój sukces. Porządkuj swoje życie osobiste, przestań budować je na poczuciu obowiązku, odpowiedzialności i ogólnych zasad. Nie ignoruj ​​swoich uczuć i emocji, ponieważ wtedy sam będziesz cierpieć z powodu emocjonalnego skąpstwa. Szukaj źródeł swojej radości. Szukaj tego, co czyni cię szczęśliwym.
Ten, kto chce się poprawić i dokładnie poznać swoją ścieżkę, może dowiedzieć się, jakie obrazy są ukryte w Duszy, w podświadomości, jakie emocje te obrazy mogą wywołać w kontakcie ze światem zewnętrznym. Analiza Podświadomości jest tym, czego potrzebujesz w tym roku! Jest tym, co pomoże ci się uczyć głęboko i poważnie. Otrzymasz ulepszone praktyki, indywidualne praktyki, które są skierowane tylko do ciebie. Spróbuj otworzyć swoje źródło energii krok po kroku, znajdź progi, które należy pokonać. Ten okres jest dobry, ponieważ daje motywację, możliwości, wyznaczenie granic i pokonanie wewnętrznych programów ofiary. Najważniejsze jest, aby móc właściwie budować relacje ze sobą.

Oferty Analiz

Analiza Podświadomości
Analiza Misji
Koło Losu
Analiza Rodowa

Horoskop Anielski
Analiza Partnerska Karmiczna
⋅ Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy

Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
Amulet Energetyczny
Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
Geometryczna Analiza Uczuć
Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
Geometryczna Matryca Związku
Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy