Jowisz w Rybach od 14 maja do 28 lipca

Jowisz wejdzie do Ryb 13 maja, wskaże przyszłość naszej Duszy, czego tak naprawdę chce nasza Dusza, jaką ideologię może wydobyć na powierzchnię i czym warto wypełnić wewnętrzne egzystencjalnej pustki. Na początku wyda nam się, że żegnamy się z czymś wielkim i ważnym dla nas, z wewnętrznymi postawami, które służyły nam wystarczająco długo. Teraz wszystko utraci swoją żywotność i musimy zanurzyć się w siebie, aby połączyć nasze wnętrze z Misją, która pojawi się w życiu. Aby osiągnąć swoją Misję, musicie pokonać swój wewnętrzny opór, który czasami jest tak silny, iż wydaje się Wam, że jesteście przez coś chronieni, ale ta ochrona jest spowodowana starymi programami, które są już nieefektywne.
Chęć połączenia się z czymś ważnym i koniecznym będzie wzrastać w każdym z nas. Dusza może dążyć do nowej wiedzy, a do tego konieczna jest zmiana postaw behawioralnych blokujących świadomość. Ryby to duchowość, miłosierdzie, kontakt ze światem wewnętrznym, a także pragnienie stania się Zbawicielem. Jednocześnie pragnienie może stać się tak silne, że będziemy starać się ratować tych, którzy nie potrzebują zbawienia. Uważajmy, aby nie paść ofiarą Trójkąta Karpmana, w którym znajduje się zbawca – prześladowca – ofiara, a role te mogą się zmieniać. Ryby mogą doprowadzić do takiego trójkąta w związku, jeśli nie znajdziesz w sobie siły woli, aby zostać obserwatorem i nie przeszkadzać.
Jednocześnie to właśnie ten tranzyt może uczynić nas bardziej empatycznymi, współczującymi, życzliwymi i wyrozumiałymi. Nasza Persona może się nieco cofnąć i otworzyć ścieżkę Jaźni. Możemy przejść przez swoje bigoterie i zmienić swoje plany w tym czasie, możemy zacząć marzyć o czymś, co potem stanie się rzeczywistością. Ten tranzyt pomoże nam łatwiej odnieść się do słabości innych, zrozumieć swoich przyjaciół, pomóc i wzmocnić więzi współpracy. Jeśli nie będziemy gotowi do pracy w trudnych warunkach, jeśli nie obciążymy się zadaniami długoterminowymi, jeśli nie przeformatujemy naszego modelu życia czy modelu biznesowego, staniemy w obliczu poważnych okoliczności blokujących. Już w styczniu otrzymaliśmy pierwszy impuls do pracy nad naszymi wewnętrznymi problemami, biznesem, do reorganizacji naszego myślenia. Wszechświat dał nam szansę, więc jeśli nie zrobimy tego teraz, trudno nam będzie wznieść się wyżej, na nowy poziom w biznesie lub w relacjach osobistych.
Jowisz pokazuje nam, że przechodzimy teraz egzamin i jeśli nie będziemy ciągle pracować nad sobą, nie będzie skąd wziąć środków na realizację swojej wewnętrznej energii. Jowisz prowadzi nas do naszej indywidualności. Czasami wyda się, że sam Wszechświat patrzy nam w twarz i pyta: „za kogo się uważasz?” A my musimy odpowiedzieć na to pytanie, aby dostać przepustkę do dalszej drogi.
Pisząc językiem psychologii analitycznej, Jowisz ujawni nasz Cień i pomoże nam go przekształcić, więc nawet jeśli pojawią się tajemnice ujawnione na nasz temat, nie przejmujmy się tym, bo wszystko będzie dobrze.
Nie bójmy się ujawnić swojego potencjału. W tym czasie możemy dokonać restrukturyzacji w sobie, która da impuls do zmian w przyszłym roku. Ten tranzyt uczy nas inaczej komunikować się z ludźmi, wyznaczać inne cele. To właśnie dzięki miłosierdziu możemy przepracować nasze karmiczne węzły.

Czego uczy nas ten tranzyt? Wierzyć w cuda! Pozwólcie sobie uwierzyć w cud, w anioły, w Wyższe Siły Twórcze, które pomogą nam przejść dalej. Są to archetypowe siły, które są energetycznie znacznie większe od nas samych. Ta Siła pomoże przeprowadzić nas przez otchłań. Wiara w cud stworzy ten cud – Jowisz nas tego nauczy, więc jeśli chcesz się zaangażować w jakieś praktyki, jest na to szansa.
Jowisz przyniesie ekspansję, a gdzie ta ekspansja pójdzie, zależy oczywiście od Indywidualnej Analizy lub Analizy Twojego Wieku.

Jowisz pomoże nam zrozumieć własne wnętrze, czeka na nas wszystkich niespodzianka w tym aspekcie .
Czy chcesz chronić swoją aurę? Możesz dowiedzieć się wszystkiego na ten temat ze swojego Horoskopu Anielskiego

Jeśli chcesz wszystko wiedzieć o sobie, to znajdziesz tę wiedzę w Analizie Podświadomości.

A jeśli chcesz zrozumieć, dokąd musisz iść lub do czego popycha Cię Twój wiek, to wykonaj Liczbową Analizę Wieku.

kontakt@emma-lange.pl 

Baran – nie zaczynaj żadnych ważnych projektów. Nie oczekuj, że teraz dokonasz milowego skoku w nową przyszłość. Twoje szczęście to zatrzymanie, izolacja, spowolnienie, więc zatrzymaj się i pomyśl, pauza pomoże Ci obrócić sprawy na lepsze. Nie należy spieszyć się z podjęciem decyzji, zniechęcać się.

Bykmożna uzyskać pomoc od przyjaciół. Nie bój się poprosić przyjaciół o pomoc, może masz okazję, aby zmienić coś w swojej działalności. Będziesz miał rozwijający się biznes. Rozwijaj się i pracuj w internecie, poszerzaj swoje kontakty i nawiązuj kontakty biznesowe. Jesteś w dobrej pozycji do poszerzania możliwości.

Bliźnięta – przeformatuj swoje cele, bo to pomoże Ci zmienić swój status. Możesz się ożenić lub rozwieść, możesz poprosić o poprawę statusu w pracy. Możesz planować przeprowadzkę, zakup nieruchomości i wspinać się po szczeblach kariery. Twoje szczęście jest w zmianach. Odpuść sobie przeszłość i zmień siebie, zmień pracę. Nie trzymaj się kurczowo starego.

Rak – jeśli zakładasz wydawnictwo, chcesz kogoś przeszkolić lub zapisać się na studia, to wszystko przed Tobą. Jeśli chcesz wydać jakąś książkę, wszystko jest po Twojej stronie. Zdobądź publikację, napisz artykuł, napisz bloga, naucz się języka obcego, bo to wszystko przyniesie Ci korzyści. Jowisz daje Ci dokładny kierunek, w którym masz podążać, niezależnie od tego, czy jest to pisanie, nauczanie lub uczenie się, biznes za granicą czy randki za granicą.

Lew – mogą przyjść do Ciebie duże pieniądze, dlatego nie powinieneś się bać założyć własnej firmy. Co najważniejsze, nie bierz kredytu i nie pożyczaj pieniędzy. Nie należy również trwonić pieniędzy, bo rozdając pieniądze, stracisz szczęście. Zwiększą się Twoje finanse, bo ruszysz jakiś projekt, który zrealizowałeś wspólnie z kimś innym. Od połowy maja możesz znaleźć nowe źródło dochodów.

Panna – być może uda Ci się poznać kogoś ciekawego, zainteresować kogoś swoją osobowością. Jowisz pomoże Ci znaleźć kogoś, kto zobaczy w Tobie swój ideał. Możesz spotkać swoją bratnią duszę, nawet karmiczną. Chociaż niektóre Panny mogą się rozwieść, ale to będzie jak uwolnienie. Zwiększysz swój krąg społeczny, będziesz mógł pomóc swoim bliskim, albo poszerzyć krąg klientów, jeśli oferujesz jakieś usługi. Ktoś zobaczy Cię w nowym świetle. Będziesz się rozwijać i przekształcać.

Waga – musisz teraz ciężko pracować, aby zbudować wszystko, co pozwoli Ci rozszerzyć swoją działalność. Jeśli pracowałeś 8 godzin, teraz musisz zwiększyć do 12, więc będzie więcej pracy. Musisz także poszerzyć zakres swojej działalności. Możesz mieć możliwość przystąpienia do kilku projektów jednocześnie. Możesz mieć nowe zobowiązania i obowiązki, a projekty mogą stać się kilkuletnie. Będziesz miał również możliwość rozwiązania starych problemów, a coś, na co liczyłeś wcześniej, ujawni się teraz.

Skorpion – możesz poczuć miłość, możesz zostać zainspirowany przez swoją Muzę, wejść w romantyczny związek. Możesz wejść w związek z kimś z ogromną różnicą wieku i ten związek może trwać kilka lat. Może również pojawić się miłość na odległość. Zaczniesz odgrywać nową rolę dla swoich bliskich. Masz okazję znaleźć biznes z duszą, zdobyć nową wiedzę, dzięki której otworzysz nową działalność. Bądź kreatywny, aby przenieść się na wyższy poziom.

Strzelec – czeka Cię transformacja Twojego drzewa genealogicznego (dowiesz się tego dzięki analizie rodowej) lub przestrzeni, w której żyjesz. Możesz kupić miejsce do życia, możesz walczyć o miejsce do życia, możesz mieć duże zmiany w swoim miejscu zamieszkania. Znajdziesz dla siebie lepsze miejsce, lepszą przestrzeń – wszystko zmieni się na lepsze. Znajdź własne miejsce komfortu, zachowuj się tak, jak należy, zgodnie z tradycją. Coś z przeszłości będzie miało pozytywny wpływ na teraźniejszość.

Koziorożec – w nowym czasie czeka na Ciebie porozumienie, informacje i znajomości. Będziesz w stanie komunikować się z kimś ważnym, i to na różnych poziomach. Ktoś pomoże popchnąć Twój biznes, edukację. Nie bój się rozwijać, ucz się języków obcych, uczęszczaj na kursy, zanurzać się w psychologii. Zdobądź nowe umiejętności, abyś mógł wejść w nowe doświadczenia. Twój wpływ na innych ludzi będzie bardzo zauważalny.

Wodnik – masz szansę na nowe źródło dochodu. Możesz mieć także nowe pomysły na swój biznes. Być może uda Ci się znaleźć pracę. Ktoś pomoże Ci podnieść poczucie własnej wartości. W tym okresie możesz podnieść ceny za swoje usługi, a to wszystko doprowadzi do zwiększenia dochodów. Dąż do lepszego życia, bo Jowisz Ci tego nie zabrania.

Ryby – Jowisz prowadzi Cię do szczęścia, więc naucz się, jak nie odsuwać go od siebie. Jowisz przyniesie Ci szczęśliwe znajomości, zwiększy pozytywną energię, a Twoje pragnienia zostaną spełnione. Czas jest po Twojej stronie, cuda będą się zdarzać. Wszystko jest ważne w tym okresie, więc nie odsuwaj niczego na bok, bo wszystko może Ci przynieść szczęście.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 11 maja 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 12 maja 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.