1 czerwca – powinieneś być cierpliwy do dzieci. Posprzątaj w pokoju dziecinnym. Możesz kupić nowe rzeczy dla dzieci, a stare wyrzuć lub wymień. Energia kuchni jest dzisiaj bardzo ważna, więc postaw na stole pyszne jedzenie, gotuj i nie żałuj ognia.

2 czerwca – konflikty mogą zrujnować całą aurę w domu. Dziś można kupić telefon lub komputer. Jeśli masz paczki do wysyłki, dzisiaj muszą być wysłane.

3 czerwca – wymień meble, zmień zamki w drzwiach, kup nowe gniazda. Możesz nawet wymienić okna. Najważniejszą rzeczą jest prawidłowe obliczenie swoich możliwości i siły.

4 czerwca – działaj energicznie, jeśli to konieczne. Można stawiać fundament pod nowy budynek, dom. Dzień jest dobry dla montażu niektórych ważnych struktur. Dobrze też zrobić przegląd auta.

5 czerwca – kup sportowe ubrania i buty. Zapisz się na jogę lub robić ćwicz w domu. Dobry dzień na zakup detergentów w domu, czyszczenie dywanów i sprzątanie domu. Jeśli chcesz zmienić wnętrze mieszkania, to dzień jest na to idealny.

6 czerwca – dziś możesz zmienić wnętrze swojej łazienki, zmienić instalację wodociągową, naprawić system odprowadzania wody itp. Wszelkie działania związane z wodą będą udane.

7 czerwca – utrzymuj lustra w czystości. Lustro odbije do ciebie pozytywne impulsy. Daj prezent komuś, kto jest ci drogi, co pomoże zbudować lub wzmocnić emocjonalny związek.

8 czerwca – ciesz się pracą w domu. Możesz kupić obraz lub wazon. Jeśli lubisz zastawę stołową, to dziś możesz kupić coś ciekawego i pięknego.

9 czerwca – dzisiaj nie należy kupować drogich towarów, wszystko powinno być umiarkowane. Postaraj się doprowadzić do końca każdą rozpoczętą działalność, w przeciwnym razie możesz zaszkodzić sobie niezakończoną energią.

10 czerwca – dziś musisz coś zszyć, zreperować. Najważniejsze by wykonywać prace i zadania według ważności, by nie robić zamieszania.

11 czerwca – jeśli musisz komunikować się z administracją domu lub zdecydować się na kontakt z właścicielem, lepiej jest to zrobić dzisiaj. Posprzątaj piwnicę lub pomieszczenia gospodarcze.

12 czerwca – Spróbuj umyć okna. Kup zasłony, zrób pranie. Małe porządki w domu zakończą się sukcesem.

13 czerwca – można kupić wszystkie rodzaje przysmaków. A ci, którzy lubią sport, mogą kupić sprzęt sportowy. Pomyślny dzień na uporządkowanie spraw finansowych. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, zapal w domu zieloną świecę. Unikaj negatywnych emocji, bo mogą odebrać ci sukces.

14 czerwca – Zachowaj milczenie i nie rozwiązuj problemów. Ci, którzy kochają aromaterapię, mogą kupić lampy i olejki. Jeśli nie masz szlafroka, to kup ten, który najbardziej ci się spodobał i nie patrz na cenę.

15 czerwca – Zapewnij sobie warunki pracy w maksymalnym komforcie. Zaktualizuj domowy zestaw pierwszej pomocy. Kupuj dziś importowane towary.

16 czerwca – dziś możesz kupić coś nowego do swego pokoju, zmienić wnętrze domu, zmienić stare meble. Optymistycznie rozwiązuj wszelkie problemy.

17 czerwca – dołóż wszelkich starań, aby uzyskać pożądany rezultat. Pomagaj tym, którzy o to poproszą. Nie bierz pożyczki, dotyczy to również kredytów bankowych.

18 czerwca – ogólne prace w domu. Wyrzuć przeterminowane kremy i maseczki. Możesz kupić dzisiaj nowe obuwie. Kup środki czystości do sprzątania domu.

19 czerwca – kupuj naczynia. Kup detergenty, sprzęt gospodarstwa domowego, narzędzia kuchenne. Kup domek dla domowego zwierzaka, posłanie dla psa.

20 czerwca – jeśli musisz naprawić coś w domu, to dzień jest świetny na komunikację z organizacjami instalacyjnymi lub budowlanymi. Możesz dziś kupić środki czyszczące z zawartością alkoholu.

21 czerwca – wykazujcie się starannością, od tego zależeć będzie wasz sukces. Można komunikować się z pracownikami usług mieszkaniowych i komunalnych. Uprzątnij swe miejsce pracy.

22 czerwca – zrób plan pracy na następny dzień. Zrób coś tradycyjnego, co robili twoi rodzice. Przyciągnie to pozytywne zmiany do rodziny.

23 czerwca – zrób zapasy jedzenia, kup piękne drobiazgi do swojego domu. Możesz zarówno kupować, jak i wymieniać towary.

24 czerwca – dziś powinieneś zadbać o kwiaty w domu. Można kupować doniczki, nawozy lub egzotyczne kwiaty. Jeśli chcesz mieć czystą aurę w swoim domu, kup zielistkę.

25 czerwca – jeśli potrzebujesz porady prawnej, skorzystaj z niej właśnie dzisiaj. Uporządkuj w dokumentach, zapłać podatki. Zbierz jak najwięcej informacji o interesującej cię sprawie.

26 czerwca – zadbaj o swoją kuchnię już dziś, ugotuj coś smacznego, zafunduj sobie to, czego jeszcze nie próbowałeś. Wszystko to da ci poczucie radości.

27 czerwca – staraj się dziś pracować mniej, a więcej odpoczywać. Dobry dzień, aby dziś zrobić talizman – postaw na oknie koszyk z pomarańczami, a przyciągniesz szczęście.

28 czerwca – zrób dziś to, co powinieneś zrobić już dawno. Bądź ostrożny ze wszystkim, co wiąże się z elektrycznością i ostrymi przedmiotami, jak np. wbijanie gwoździ w ścianę.

29 czerwca – możesz kupić domek dla ukochanego zwierzaka, a dla dzieci pluszowe zabawki, których energia pomoże twojemu dziecku pokazać dobre i właściwe emocje.

30 czerwca – zrób oszczędne zakupy. Pamiętaj, aby dać prezent starszej osobie lub przejrzeć stare albumy ze zdjęciami rodzinnymi, bo to pomoże podłączyć dzieci do egregora szczęścia.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.