1. Angażuj się w jakąkolwiek aktywność umysłową ze swoim dzieckiem, staraj się być kreatywny z każdym problemem. Staraj się nie wyrażać swoich roszczeń wobec dziecka i nie krytykować jego zachowania. Postaraj się znaleźć wszystko, co pozytywne.

2. Nie zostawiaj dziecku żadnych starych i nierozwiązanych problemów. Spróbuj spojrzeć na wszystko z innego punktu widzenia. Możesz nadrobić i ożywić to, co zapomniane.

3. Dziś twoje dziecko może odlecieć w świat iluzji, zobaczyć wszystko przez różowe okulary. Pomóż mu to naprawić. Wspaniały dzień na wspólne zakupy. Kup kosmetyki do kąpieli.

4. Dzieci są mniej świadome niż dorośli, więc dziś mogą działać bardziej impulsywnie i lekkomyślnie. Nie są w stanie brać pod uwagę drobiazgów, dlatego nie trzeba ich poganiać, krzyczeć ani się denerwować jeśli nie pamiętają o szczegółach.

5. Dzień nie jest dobry na intelektualną pracę, ale twe dziecko może popracować fizycznie. Dzieci będą zbyt ruchliwe, trudno będzie je okiełznać. Jeśli chcesz rozpocząć naukę, zrób to w formie gry.

6. Jeśli chcesz, aby dzieci wprowadzały nowy produkt do diety, możesz to zrobić dzisiaj. Możesz zapisać dziecko na zajęcia sportowe.

7. Twoje dziecko jest skłonne koncentrować się tylko na tym, czego potrzebuje, ale nie wszystko potoczy się sprawnie. Wasze dzieci mogą być leniwe i niedbałe. Bądź przygotowany na kaprysy i niechęć do pracy.

8. Przygotuj się na to, że twoje dziecko może wykazywać mobilność, aktywność i robić wszystko zbyt powierzchownie. Dobry dzień na zakup gier planszowych i książek.

9. Omów swój budżet ze starszymi dziećmi, naucz ich oszczędności, porozmawiaj o kosztach. Dziś uwaga dzieci zostanie zmieniona z jednego podmiotu na inny. Stwórz z dzieckiem aktywny dialog.

10. Jeśli musisz przygotować dokumenty dla dzieci, zrób to dzisiaj. Poznawaj wraz z dzieckiem świat wirtualny i omawiaj perspektywy zawodów.

11. Możesz kupić meble do pokoju dziecka. Rozważ to, że twoje dzieci będą dziś zbyt emocjonalne. Nie krytykuj ich i nie mów zbyt ostro. Pokaż swoje słabości, aby wzbudzić empatię u dzieci.

12. Zorganizuj  ogólne sprzątanie, posprzątajcie całe mieszkanie.

13. Dziewczynki mogą być dziś bardziej wrażliwe i kapryśne. Rozmawiajcie, wychodźcie na łono natury. Doskonałym pomysłem byłoby kupno jakiegoś puszystego stworzenia – pomogłoby to ustabilizować psychikę dziecka.

14. Rany dzieci nie będą goiły się zbyt dobrze. Spróbuj nie krytykować swojego dziecka, a zamień to w śmiech i zabawne, nieszkodliwe dowcipy. Aspekt rany dotyczy również fizjologii. Jeśli dziś twoje dziecko skaleczy się, to od razu działaj.

15. Nieprzyjemne wydarzenia szybko miną, jeśli udzielisz wsparcia swojemu dziecku – zapamięta to na długo. Ponadto konflikty między rodzicami mogą dziś zranić dziecko. Obserwuj swe emocje i słowa.

16. Szczęście czeka na tych, którzy są odważni i aktywni, więc nie krytykuj odważnych działań dzieci, po prostu analizuj i pokaż, jakie mogą być scenariusze. W tym dniu możesz zaplanować podróż z dziećmi.

17. Zapisz się na kurs ze swoim dzieckiem. Tego dnia możesz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych.

18. Dzień odpoczynku, pozwól sobie i swemu dziecku na relaks. Możecie grać w gry komputerowe lub zapraszać przyjaciół.

19. Twoje dziecko może dostrzec w sobie więcej wad niż korzyści, więc nie powinieneś go namawiać, spróbuj otoczyć je miłością.

20. Dzisiejsze zniewagi mogą przynieść wiele problemów w przyszłości. Spróbuj pokazać mniej emocji i oszczędzaj więcej energii. Porozmawiajcie na temat duchowości.

21. Wszystko jest dzisiaj w równowadze. Dzisiaj istnieje nadwyżka sił, dziecko może być zbyt aktywne. Nie reaguj w odpowiedzi na agresję, bo walka emocji może prowadzić do trudnych sytuacji.

22. Poznaj przyjaciół swojego dziecka. Możesz z nim porozmawiać o relacjach, o tym, jak mogą wpływać na los. Powiedz, że ludzie stają się odpowiedzialni za siebie nawzajem.

23. Możliwe są niespodziewane problemy i aby je rozwiązać, nie musisz być zbyt aktywny, tylko ostrożny. Dobry dzień na zakup rzeczy dla dziecka.

24. W tym dniu twoje dziecko może stale zmieniać zdanie, inaczej postrzegać swoją przyszłość, podejmować realizację tych planów, które wcześniej uważał za nieistotne. Pokaż mu w jaki sposób scenariusze mogą się rozwinąć, jeśli podejmie te lub inne kroki. Jeśli szukasz opiekunki, to dziś jest wspaniały dzień na takie poszukiwania.

25. Każdy dzisiaj chce pokazać swoje ja i być w centrum. Twoje dziecko może nie czuć się ważne na tle ogólnym, więc pomóż mu to zrobić na jego terytorium. Poświęć mu więcej czasu niż zwykle.

26. Zorganizuj wędrówkę na basen, która pomoże wam się zrelaksować.

27. Można wprowadzać nowe technologie, kupować gadżety.

28. Dzieci tego dnia mogą odczuwać ciężar stresu psychicznego, więc albo możesz mu pomóc w domu z ciekawą rozmową, albo korzystając z technik intuicyjnego rysowania, albo pójść do specjalisty.

29. W przypadku gdy chcesz, aby twoje dziecko oszczędzało pieniądze na coś, dziś można dokonać transakcji w banku, otworzyć konto.

30. Niech wszystko pójdzie dzisiaj swoim tempem. Jeśli twoje dziecko musi przyjąć jakieś leczenie ratujące życie, dziś możesz składać zamówienia w aptekach.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.