1 grudnia 2023

Dzień Księżycowy16, Rak
w. 18:46
z. 11:30
1, Strzelec
w. 07:20
z. 15:30
Burze Magnetyczne
1-31

PORADA DNIA

Pomyśl o tym, co jest dla ciebie najważniejsze i pozwól, aby twoim priorytetem było zdrowie, utrzymanie dobrobytu i porządek w pracach domowych. Skoncentruj się dziś na uczuciach i odczuciach swojej przestrzeni. Zastanów się, czy podoba ci się twoja przestrzeń? Czy jest w niej przytulnie? Zastanów się, co cię stresuje… To świetny dzień na przygotowanie się do prac domowych, zrobienie zakupów do domu oraz organizowanie spotkań rodzinnych. Dzisiaj nie powinieneś kłócić się, szczególnie z rodzicami, ponieważ możesz poczuć się z tym źle, odczuć samotność. Nie rozwiązuj problemów, staraj się znaleźć kompromis. Mogą przyjść nowe myśli i pomysły. Wzbogacaj się o informacje i ciekawe fakty. Istotna będzie wymiana informacji oraz wymiana energii, a także usług. Bądź ostrożny, ponieważ mogą dopaść cię plotki i intrygi, ludzie mogą być bardzo pomysłowi w stosowaniu plagiatu.

TELEGRAM

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

kontakt@emma-lange.pl

DIALOG Z CIAŁEM

Żylaki kończyn dolnych występują częściej u kobiet niż u mężczyzn. Wielu uważa, że ​​problem ten można łatwo wykryć, ale tak nie jest. Pierwsze objawy to uczucie ciężkości, zmęczenie nóg, obrzęk nóg i skurcze. Żylaki to patologia zastawek aparatu żylnego. Krew przepływa od dołu do góry, a przy odwrotnym przepływie, zastawki nie pozwalają na odpływ krwi. W przypadku żylaków zastawki powodują, że krew przepływa w złym kierunku. Z tego powodu mogą powstawać mikroskrzepy. Żylaki mogą mieć 25, 30 i 50 – letni ludzie – wszystko zależy od predyspozycji genetycznych, i od stresu. Chodzenie, pływanie, to dobre zapobieganie żylakom. Mięśnie nóg powinny być sprawne, a wtedy będzie mniej objawów.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek/ kontakt@emma-lange.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinar, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Zapraszam na TERAPIE TWÓRCZE…

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Produkty, które skutecznie oczyszczają organizm z toksyn. Magia pojawi się wtedy, jeśli będziesz pilnować siebie, pomożesz swojemu ciału pozbyć się produktów przemiany materii. Wiele osób uważa, że ​​do oczyszczenia organizmu potrzebny jest jakiś kosztowny sposób żywienia. Nie, wszystko jest znacznie prostsze.
🥬 Kapusta zawiera sulforafan, zawiera również kwas askorbinowy, który pomaga radzić sobie z wirusami. Kapusta pomaga radzić sobie z reakcjami zapalnymi w organizmie.
Sałatka z białej kapusty:
✔ kapusta,
✔ szczypiorek,
✔ koperek,
✔ trochę octu jabłkowego (1 łyżka),
✔ olej roślinny.
Ta sałatka dobrze oczyszcza organizm z toksyn i łagodzi wewnętrzne stany zapalne. Tylko nie można jej jeść zbyt często, gdy ma się problem z tarczycą, wystarczy dwa razy w tygodniu.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 30 listopada 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 2 grudnia 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.