1 stycznia 2023

Dzień Księżycowy9, Byk
w. 12.18
z. 02:11
11, Koziorożec
w. 07:51
z. 15:37
Burze Magnetyczne
3, 4, 5, 10, 11, 12

PORADA DNIA

Przyjdą dobre okoliczności, pozytywne, co może przynieść szansę na zmianę. Spotkania mogą być bardzo przyjemne i owocne. Mogą wystąpić pewne utrudnienia, nagłe sytuacje, błędy wynikające z zaniedbania. Zachowuj się bardzo ostrożnie, patrz pod nogi, łap swoje szanse. Nie należy podejmować ryzyka, ani tworzyć napiętych sytuacji. Nie powinieneś robić dużych zakupów. Komunikowanie się na odległość może przynieść więcej pozytywnych doświadczeń. Po obiedzie można zrelaksować się, poczytać książkę. Więcej spaceruj i rób to, co sprawia ci przyjemność. Zajmij się swoimi uczuciami. Jeśli chcesz się spotkać z kimś ważnym, to będziesz miał na to szansę.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Zapraszam na terapie i gry transformacyjne
kontakt@emma-lange.pl

DIALOG  CIAŁEM

Muzyka bardzo dobrze wpływa na rozwój naszego mózgu. Pokazuje również, jak bardzo jesteśmy empatyczni i analityczni. Nasze gusta muzyczne zależą od cech osobowości. A różne rodzaje muzyki zdradzają nasze cechy charakteru; ktoś jest bardziej analityczny, a ktoś mniej stały i zawodny. Badacze zauważyli, że jeśli człowiek jest empatyczny, to lubi muzykę delikatną i spokojną, na przykład rhythm and blues lub soft – rock. Generalnie jest to muzyka mało energetyczna, często przesycona melancholią, ale z emocjonalną głębią. Jeśli ktoś lubi intensywną muzykę, wyrafinowaną, energetyczną, to okazuje się być bardziej analityczny. Odbieramy muzykę umysłem i sercem. Muzyka jest różnorodna, ma różne proporcje emocjonalne. Zbiega się z postawami psychologicznymi.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek.
kontakt@emma-lange.pl

PORADA PSYCHOLOGA

Twoje życie jest przygodą, w której sam, poprzez piec swojej duszy, przetapiasz rudę w złoto. Dzięki temu zrozumieniu, które otrzymasz poprzez akceptację programów swojego wieku, będziesz w stanie urzeczywistnić siebie, jako osobowość. Będziesz mógł wybrać to, co cię rozwinie i wzbogaci twoją prawdziwą osobowość. Wybaczysz sobie własne błędy, które być może były zaplanowane na twoją Drogę Życia. Będziesz mógł nauczyć się czegoś nowego, nie poprzez obwinianie siebie, ale poprzez wsparcie i zrozumienie. Kiedy uda Ci się zmontować część po części, to twój wewnętrzny akumulator zostanie naładowany i twoja energia będzie zwiększy się. Będziesz mógł odzyskać swój szacunek. Odwoływanie się do swojego wieku jest wewnętrznym gromadzeniem i organizacją, a gdy jest ono zakończone, wtedy powstaje wewnętrzna energia i wewnętrzna siła, która wyraża się w zrozumieniu swych wewnętrznych sygnałów, akceptacji swych działań.
Dowiesz się, gdzie są i gdzie były twoje energie twórcze, a gdzie do gry twojego życia włączał się CIEŃ. To także są energie, ale są one destrukcyjne. Twój wiek jest również żywym organem, włóż wysiłek, aby zrozumieć i zbadać jego działanie, aby mógł ci długo służyć.

Liczbowa Analiza Wieku

Zapraszamy na terapie, testy diagnostyczne, które pomogą lepiej zrozumieć sens swojego życia.

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Jeśli mleko skwasiło się, istnieją wiele sposobów na jego użycie.
Sos: ogórek z koperkiem, z dodatkiem soku z limonki lub pietruszką, bazylią i limonką. Możesz również dodać odrobinę mięty. Ten sos jest bardzo smaczny do ryb.
Zsiadłe mleko to doskonały składnik naleśników, które mogą być prostym rozwiązaniem na śniadanie. Dodaj cukier do mleka, sól, jajko i mąkę. Ciasto odstawiamy na 20 minut, a następnie robimy naleśniki. Będą puszyste i lekkie.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Zdrowie i Uroda – styczeń 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 2 stycznia 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.