10 kwietnia 2018

25 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Wodnika
wschód księżyca 03:55
zachód księżyca 13:04

Najlepiej jeśli zaufamy swojej intuicji i spojrzymy na wszystko z perspektywy przyszłości. Dziś fala inspiracji może nas przytłoczyć i możemy dokonać wyboru w przypływie uczuć, a potem osiąść na losie Ziemi i dotknąć twardych realiów. Nie musimy przymierzać cudzych strojów lub cudzych ról. Lepiej samemu otwierać przed sobą nowe drzwi. Jeśli zechcemy zabrać coś z cudzego życia, to pozbędziemy się jednocześnie radości i nasze życie stanie się pełne trudności.

Spróbujmy dziś mniej pragnąć, nie prośmy Wszechświata o nic dla siebie – po prostu żyjmy skromnie, a wtedy błędy będą znacznie mniejsze.

Dzień jest generalnie pomyślny, ale wciąż mogą pojawiać się jakieś niespodzianki. Będzie z nami nasz Anioł Stróż i poczujemy jego wsparcie, jego błogosławieństwo.
Nie angażujmy się w przygody, nie inwestujmy, nie zawierajmy umów na długi okres.

Temat relacji może być bardzo ostry. Starajmy się też uważnie słuchać uczuć partnera. Przemyślmy i zorganizujmy wspólny budżet. Nie powinniśmy robić zbyt dużych zakupów.

Ludzie będą uparci i będą popierać tylko własne cele. Nie twórzmy nierealnych planów i nie kodujmy w sobie pragnień trudnych do zrealizowania. Możemy odnieść sukces, ale nie tak szybko, jak planowaliśmy.

Nie wydawajmy dziś dużo pieniędzy, ponieważ energia jest bardzo niestabilna i pozbywając się pieniędzy z domu, pozbawiamy się kanału sukcesu.

|