11 lipca 2020

Dzień Księżycowy21, Baran
w. 23:55
z. 11:20
23, Rak
w. 04:38
z. 21:01
Burze Magnetyczne
18, 30, 31

1PORADA DNIA

Dzień może wydawać się dziwny, ciężko będzie tworzyć plany, budować relacje i pozwolić sobie na ryzyko. Nie myślmy o poważnych sprawach. Dzień nie jest zbyt czysty pod względem energii, dlatego może dłużyć się, a nawet w pewnym stopniu być dokuczliwy. Nie wywieraj presji na innych ludzi, wszystkie decyzje musisz podejmować sam. Nie należy kłócić się z tymi, którzy chcą konfrontacji pisząc w sieci. Lepiej nie udzielać się na stronach społecznościowych, bo konflikt może prowadzić do negatywnego nastroju. Nie wywieraj presji na dzieci, ponieważ nie będą potrafiły swoich emocji wyrazić słowami. W tym dniu motywacja może być bardzo wysoka, będziesz chciał robić wiele rzeczy, ale możesz czuć się zmęczony. Jeśli wątpisz w jakąkolwiek decyzję, daj jej czas. Nie angażuj się w pomysły tych, którym zbytnio nie ufasz.

15 lipca możesz zapisać się na terapię Moja Wołga. Nazwa terapii nie pochodzi od rzeki płynącej w Rosji, a od nazwy starosłowiańskiego ducha rzeki, który osiągnął swoją siłę i moc. Terapia dotyczy wewnętrznej motywacji i misji. Jeśli chcesz osiągnąć cel, uwierzyć w swoją pracę, to przyjdź na terapię, dodaj sobie energii. Terapia ta jest bardzo pomocna dla tych kobiet, które chcą stać się silnymi i niezależnymi.
kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 10 lipca 2020
Następny artykułA to ci SELER!
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.