10 maja 2021

Dzień Księżycowy30, Byk
w. 05:04
z. 20:09
22, Byk
w. 04:57
z. 20:27
Burze Magnetyczne
3 – 5, 8 – 17, 31

1PORADA DNIA

Dzisiejszy nów Księżyca w Byku jest ważny w kontekście wyboru nowych kierunków. Prawdopodobnie będzie to coś nieoczekiwanego, nie to, co jeszcze niedawno planowaliśmy. Bardzo ważna jest wiadomość, którą otrzymamy dzisiaj, a także nasza na nią wewnętrzna reakcja. Jeśli jesteś zakochany lub pasjonujesz się czymś, będziesz szukał kontaktów, współpracy i nowych pomysłów. Kultywuj pozytywne myślenie, dawaj i otrzymuj prezenty. Wieczór spędź z przyjaciółmi, jednak możliwe są niespodzianki tam, gdzie się ich nie spodziewasz. Ryzyko jest niepożądane. Łatwo będzie poświęcić się, iść na kompromis, na ustępstwa. Nie zawsze cenne jest uzyskanie świadczenia, czasem ważne jest to, czy jakiś dług zostanie umorzony.

W czerwcu odbędzie się następna Gra Transformacyjna MAKOSZA. Będziemy prząść nić naszego Przeznaczenia za pomocą magicznego wrzeciona. Założymy fundament naszego Przeznaczenia,.
Kto z Was chce zostać autorem swego Przeznaczenia? Zapraszamy do nas!
kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 10 maja 2021
Następny artykułJowisz w Rybach
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.