12 lipca 2020

Dzień Księżycowy22, Baran
w. 00:10
z. 12:27
24, Rak
w. 04:39
z. 21:00
Burze Magnetyczne
18, 30, 31

1PORADA DNIA

Wszystko, czego potrzebujesz jest w zasięgu twej ręki. Wykaż się wolą, aby przejść do realizacji, aby rozpocząć dla siebie ważny proces. Okoliczności pomogą tylko odważnym, którzy podejmą ryzyko. Nie powinieneś jednak chwalić się swoimi planami. Jeśli chcesz działać, rób to według starych planów, a nie nowych. Wszystkie problemy ze starymi problemami muszą być rozwiązane. Poproś wszechświat o pomoc. Wszechświat może otworzyć nowe kanały, abyś mógł odnieść sukces. Wykorzystaj w pełni swoje kontakty. Będzie widoczne napięcie, ponieważ wiele rzeczy będzie cię męczyć. Mogą udać się romantyczne spotkania, szczególnie w sieci.

15 lipca możesz zapisać się na terapię Moja Wołga. Nazwa terapii nie pochodzi od rzeki płynącej w Rosji, a od nazwy starosłowiańskiego ducha rzeki, który osiągnął swoją siłę i moc. Terapia dotyczy wewnętrznej motywacji i misji. Jeśli chcesz osiągnąć cel, uwierzyć w swoją pracę, to przyjdź na terapię, dodaj sobie energii. Terapia ta jest bardzo pomocna dla tych kobiet, które chcą stać się silnymi i niezależnymi.
kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułA to ci SELER!
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 13 lipca 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.