12 maja 2021

Dzień Księżycowy1, Bliźnięta
w. 05:21
z. 21:19
23, Byk
w. 04:55
z. 20:28
Burze Magnetyczne
3 – 5, 8 – 17, 31

1PORADA DNIA

W pierwszej połowie dnia poświęć czas na podejmowanie inicjatyw. Uporządkuj swoje bieżące sprawy tak, aby po południu wiadomości nie zaskoczyły Cię, abyś mógł łatwo i szybko zaangażować się w nowy temat. Popołudnie, około godziny 16:00, jest bardziej pomyślne. Środowisko chętnie odpowie na Twą inicjatywę. Możesz odczuć wzrost osobistej siły, szczególny blask energii, odwagę w swoich pragnieniach. Bądź proaktywny i jeżeli coś nie jest jeszcze dostępne, przygotuj grunt i warunki do tego. Negocjuj lub planuj razem z tymi, których wybierzesz na swoich partnerów w działaniu. Dobry czas na kontakt z tymi, którzy są daleko od Ciebie, na wznowienie korespondencji z dawnymi przyjaciółmi. Spotkania z przyjaciółmi, randki, zakupy, wyjścia do kina również dobrze wpisują się w trendy tego dnia.

W czerwcu odbędzie się następna Gra Transformacyjna MAKOSZA. Będziemy prząść nić naszego Przeznaczenia za pomocą magicznego wrzeciona. Założymy fundament naszego Przeznaczenia,.
Kto z Was chce zostać autorem swego Przeznaczenia? Zapraszamy do nas!
kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułJowisz w Rybach
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 13 maja 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.