12 sierpnia 2022

Dzień Księżycowy14, Wodnik
w. 21:04
z. 06:43
25, Lew
w. 05:19
z. 20:12
Burze Magnetyczne
1, 2, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26 – 31

1PORADA DNIA

Zachowanie spokoju będzie dziś trudniejsze niż zwykle. Nie będzie to spowodowane żadnymi ważnymi wydarzeniami czy pojawiającymi się problemami, a po prostu zbyt wiele rzeczy weźmiemy sobie do serca, na które wcześniej nie zwrócilibyśmy uwagi. Ważne będzie wsparcie najbliższych. Najlepiej nie spieszyć się ze sprawami finansowymi – zastanówmy się dwa razy, zanim dokonamy jakichkolwiek transakcji. Spontaniczne zakupy mogą być nieudane i istnieje prawdopodobieństwo strat finansowych. Wieczorem sprawy rodzinne będą prawdopodobnie wymagały uwagi. Możliwe, że ktoś bliski będzie potrzebował pomocy.
Warto pamiętać o zasadzie minimalizmu w sprawach finansowych. Nie zawsze będzie to kwestia formalnych i banalnych oszczędności. Być może będziemy zmuszeni poświęcić zaplanowane wydatki na jakieś nieprzewidziane wydatki, np. na pilne potrzeby u dzieci. Nie warto kupować narzędzi, sprzętu czy nieznanych i eksperymentalnych wersji programów komputerowych.

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM

Z powrotem

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 11 sierpnia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 13 sierpnia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.