13 lutego 2020

Dzień Księżycowy20/21, Waga
w.22:36
z. 09.38
30, Wodnik
w. 07:04
z. 16:53
Burze Magnetyczne
5, 8, 10, 15, 24

1PORADA DNIA

Szczęście będzie towarzyszyć tym, którzy pomyślą o swoim samopoczuciu, dlatego ostatni dzień słoneczny miesiąca lutego może być złożony. Ze względu na stres mogą pojawić się nadmierne reakcje na to, co może się zdarzyć. Możemy odczuwać zmęczenie, więc nie trzeba się spieszyć – należy zatrzymać się i pomyśleć. Dzisiaj może przyjść ci do głowy ciekawy pomysł, alternatywny wynik dla swoich problemów. Wypełnij się czymś interesującym, takim, jak informacje z książek, ciekawych stron. Poszukaj swojego hobby już dziś. Znajdź swoją energię w ulubionej pracy, twórczej działalności. Dzisiaj nie będzie można robić zbyt wielu rzeczy, niektóre trzeba będzie odłożyć na lepsze czasy. Zmęczenie, stres może spowolnić wszystkie twoje działania. W niektórych kwestiach pomoże ci właściwy rozkład energii w czasie. Pomoże ci intuicja, która wskaże nowe sposoby oszczędzania energii. Słuchaj wewnętrznych odczuć, a wtedy wszystko, czego potrzebujesz, przyjdzie do ciebie samo.

Wiosenny dzień równonocy jest dniem specjalnej magii. Jest punktem, który pomaga zamknąć niektóre drzwi za sobą, otworzyć nowe energie i pragnienia w sobie. Zapraszamy na maraton terapeutyczny w magiczne dni – 20, 21, 22, 22, 23 marca. Przejdziesz praktyki, ćwiczenia online. Będziemy pracować z energią koloru, linii. Będziesz łączyć się ze swoimi możliwościami. Dwie godziny intensywnej kreatywności.

Zainteresowani Uzyskają Certyfikat.

Każdy otrzyma wsparcie terapeutyczne. Twoja praca powie ci, z jakich możliwości korzystasz, nad czym musisz pracować, gdzie i która sfera jest w stresie. W tych magicznych dniach posadzisz nie tylko drzewo, a także zasiejesz swoje umiejętności i radość. Pomożesz swojej podświadomości zrozumieć siebie, porozmawiasz ze swoją podświadomością w jej języku symboli. Jeśli chcesz wziąć udział, to nie zastanawiaj się, nie czekaj, bo ilość miejsc jest ograniczona.
Jest to indywidualna praktyka. W ciągu dnia mogę przyjąć tylko do pięciu osób, więc  w ciągu czterech dni mogę przyjąć tylko 20 osób. Niektóre miejsca są już zajęte, więc spiesz się, aby móc stworzyć Ogród Cudów.

Emma Lange

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|