14 lutego 2020

Dzień Księżycowy21/22, Skorpion
w.23:58
z. 10.01
1, Wodnik
w. 07:02
z. 16:55
Burze Magnetyczne
5, 8, 10, 15, 24

1PORADA DNIA

To dzień kreatywności, twórczych przemyśleń, planowania dla siebie dobrego Przeznaczenia. Staraj się unikać negatywnych myśli, ponieważ staną się one kotwicami twoich osiągnięć. To czas, który doprowadzi do podsumowania i bezpośredniej krytyki. Dopiero po zidentyfikowaniu słabych punktów możesz odbudować swoją strategię i kontynuować wdrażanie swoich planów. Dzisiaj dominuje kobieca energia, co oznacza, że ​​możesz dokończyć wiele rzeczy. Jeśli jesteś smutny, pomyśl o jakiejś przeszkodzie, a następnie zmień punkt widzenia, nie opieraj się na jednej rzeczy. Kanał percepcji jest po prostu przekształcony i możesz się zrelaksować, uwolnić napięcie. Pozostań sobą, bądź tym, kim jesteś, to dzień naturalności, więc nie zakładaj masek. Dziś możesz zdobyć dla siebie coś ważnego, drogiego, coś, co stanie się bardzo przydatne, ważne. Możesz ubierać i kupować złoto, każdy przedmiot może stać się twoim talizmanem. W tym dniu pozytywne myśli mogą otworzyć strumień do świecie szczęścia i powodzenia. Jeśli nadal twą duszę coś trapi, musisz pracować nad obawami przed nieznanym.

Wiosenny dzień równonocy jest dniem specjalnej magii. Jest punktem, który pomaga zamknąć niektóre drzwi za sobą, otworzyć nowe energie i pragnienia w sobie. Zapraszamy na maraton terapeutyczny w magiczne dni – 20, 21, 22, 22, 23 marca. Przejdziesz praktyki, ćwiczenia online. Będziemy pracować z energią koloru, linii. Będziesz łączyć się ze swoimi możliwościami. Dwie godziny intensywnej kreatywności.

Zainteresowani Uzyskają Certyfikat.

Każdy otrzyma wsparcie terapeutyczne. Twoja praca powie ci, z jakich możliwości korzystasz, nad czym musisz pracować, gdzie i która sfera jest w stresie. W tych magicznych dniach posadzisz nie tylko drzewo, a także zasiejesz swoje umiejętności i radość. Pomożesz swojej podświadomości zrozumieć siebie, porozmawiasz ze swoją podświadomością w jej języku symboli. Jeśli chcesz wziąć udział, to nie zastanawiaj się, nie czekaj, bo ilość miejsc jest ograniczona.
Jest to indywidualna praktyka. W ciągu dnia mogę przyjąć tylko do pięciu osób, więc  w ciągu czterech dni mogę przyjąć tylko 20 osób. Niektóre miejsca są już zajęte, więc spiesz się, aby móc stworzyć Ogród Cudów.

Emma Lange

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|