14 stycznia 2022

Dzień Księżycowy13, Bliźnięta
w. 12:58
z. 04:55
30, Koziorożec
w. 07:52
z. 16:04
Burze Magnetyczne
11 – 12, 15, 18

5PORADA DNIA

Dzień pełen wyzwań emocjonalnych, pełen wrażeń i bogaty w informacje. Księżyc w Bliźniętach i Retrogradacyjny Merkury dadzą nam szeroki wachlarz doświadczeń. Wymknąć się może nam coś ważnego lub sami coś odrzucimy. Nie oczekujmy, że uda nam się popracować w spokoju i samotności. Nasze myśli mogą koncentrowane wokół jakiegoś problemu. Mamy przed sobą wspaniałe perspektywy, ale musimy podjąć wysiłek, na który nie będziemy mieć ochoty. Odłożymy to na lepszy czas. To ciekawy dzień, kiedy po cichu zmienimy swoje nastawienie do ważnego tematu, a będzie to moment, w którym nagle uświadomimy sobie, że zmarnowaliśmy mnóstwo czasu. Doskonale będziemy zdawać sobie sprawę z tego, co należy zrobić.

W lutym Tygrys przejmuje władzę i czekają nas w wielu dziedzinach zmiany. W zeszłym roku stworzyliśmy program, aby znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z Bawołem, teraz musimy znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z Tygrysem. Na spotkaniu online 28 stycznia będę pracowała z uczestnikami nad brakującą energią. Jeśli brakuje Ci jakiegoś elementu do Twojej osobistej układanki, trudno ci będzie przejąć inicjatywę w tym roku. Nie będziesz w stanie otworzyć się na nic nowego, ani wytrzymać presji, która pojawi się w tym roku. Jednak praca nad brakującym elementem przyniesie Ci nieoczekiwane intuicyjne wglądy, ruch we wszystkich Twoich sprawach i odejście od życia pełnego rutyny i stagnacji. Będziesz w stanie zostać zwycięzcą.
Jest to terapia Twojej przestrzeni i pola informacyjnego. Każdy, kto zechce uczestniczyć w webinarze, kto zechce dowiedzieć się jakiego elementu mu brakuje, musi przesłać na adres: kontakt@emma-lange.pl swoją datę urodzenia. Dzięki temu będę mogła sprawdzić, z czym dany uczestnik webinaru musi pracować. Obiecuję też, że powstanie gra, która pozwoli Ci zrozumieć, jak wyglądają Twoje zasoby, kontakty, dobra materialne, wyrażanie siebie i rozwój osobisty. Dowiesz się, gdzie Twoja energia jest w stagnacji i gdzie ją znaleźć, a także, jak ją przyciągnąć do swojego życia. Energia pozostanie z Tobą na zawsze.
Webinar Płatny – 250 zł / ok. 120 minut
(Uczestnicy Jogi Twórczości – 200 zł)
Początek – godzina 18.00
Harmonogram Spotkania
1 – Metafora i bajka.
2 – Identyfikacja osobistego, brakującego elementu.
3 – Praca ze swoimi zasobami.
4 – Praca z polem materialnym.
5 – Praca z kontaktami.
6 – Praca nad samorozwojem.
7 – Przepracowanie energii roku, dostrajanie i kodowanie szczęścia.

kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM

Z powrotem

 

Zamów

 
Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułMerkury Retrogradacyjny – Refleksja Przed Progresem
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 15 stycznia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.