15 lutego 2020

Dzień Księżycowy22, Skorpion
w.23:58
z. 10.01
2, Wodnik
w. 07:00
z. 16:57
Burze Magnetyczne
5, 8, 10, 15, 24

1PORADA DNIA

Musisz słuchać głosu swojej intuicji, rozumieć, co jest dla ciebie ważne, a co nie. Pamiętaj, aby zrobić listę priorytetów, czego potrzebujesz teraz i co może poczekać. Zwróć maksymalną uwagę na bardzo ważne rzeczy – pilne. Intuicja może się tak wyostrzyć, że możliwe będzie przewidywanie zachowania innych ludzi, więc analizuj własne uczucia. Ludzie będą sięgać po wygodę i zrozumienie. Powinieneś dotrzeć do ukrytych życzeń swojego partnera. Kolejny bardzo pomyślny dzień, aby posprzątać mieszkanie, wykonać zabiegi wellness. Można oczyścić mieszkanie nie tylko za pomocą szałwii, ale też piołunu. Piołun bardzo dobrze radzi sobie z różnymi, negatywnymi przejawami. Umyj podłogę solą i pamiętaj o wyczyszczeniu luster.

Wiosenny dzień równonocy jest dniem specjalnej magii. Jest punktem, który pomaga zamknąć niektóre drzwi za sobą, otworzyć nowe energie i pragnienia w sobie. Zapraszamy na maraton terapeutyczny w magiczne dni – 20, 21, 22, 22, 23 marca. Przejdziesz praktyki, ćwiczenia online. Będziemy pracować z energią koloru, linii. Będziesz łączyć się ze swoimi możliwościami. Dwie godziny intensywnej kreatywności.

Zainteresowani Uzyskają Certyfikat.

Każdy otrzyma wsparcie terapeutyczne. Twoja praca powie ci, z jakich możliwości korzystasz, nad czym musisz pracować, gdzie i która sfera jest w stresie. W tych magicznych dniach posadzisz nie tylko drzewo, a także zasiejesz swoje umiejętności i radość. Pomożesz swojej podświadomości zrozumieć siebie, porozmawiasz ze swoją podświadomością w jej języku symboli. Jeśli chcesz wziąć udział, to nie zastanawiaj się, nie czekaj, bo ilość miejsc jest ograniczona.
Jest to indywidualna praktyka. W ciągu dnia mogę przyjąć tylko do pięciu osób, więc  w ciągu czterech dni mogę przyjąć tylko 20 osób. Niektóre miejsca są już zajęte, więc spiesz się, aby móc stworzyć Ogród Cudów.

Emma Lange

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|