15 maja 2020

Dzień Księżycowy22/23, Ryby
w. 02:51
z. 12:26
26, Byk
w. 04:50
z. 20:32
Burze Magnetyczne
13, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 29

1PORADA DNIA

Znajdź w sobie siłę i porzuć toksyczne relacje. Porzuć to, co nie przynosi zysków, te nawyki, które psują ci życie, które uniemożliwiają osiągnięcie sukcesu. Dziś będzie łatwiej to zrobić, więc odrzuć to, czego nie potrzebujesz. Obserwuj, co dzieje się w twoim życiu i nie spiesz się z wnioskami. Nie wchodź w jakieś relacje tylko po to, aby komuś zrobić na złość. Jeśli jesteś aktywny i chcesz promować siebie, swoje plany, produkty, to wielu cię nie rozumie. Możesz usłyszeć słowa krytyki. Dzień powinien być bardzo elastyczny, więc szukaj właściwego podejścia do wszystkiego i znajdź odpowiedni moment. Wykorzystaj energię dnia do twórczych działań, na relaks – medytacji i zajmij się swoim hobby. Jeśli coś zaczynasz robić, to mogą spotkać cię problemy. Uważaj na swoje zdrowie i nie przeciążaj go.

♦♦♦

Czy można połączyć psychologię z numerologią? Numerologię z terapią? Jak najbardziej można! W końcu podstawą numerologii są symbole, które wpływają na naszą psychikę. Wprawny i doświadczony numerolog jest w stanie za pomocą symboliki liczb leczyć ludzkie dusze. Jednak, aby leczyć ludzkie dusze, należy znać mechanizmy, które nią kierują. Należy łączyć te mechanizmy, budować matrycę kształtów, kolorów, linii, cyfr.
Kurs Emmy Lange MODELOWANIE SWOICH PRAGNIEŃ bazuje na wyżej wymienionych metodach.
Kursant uczy się technik, które pomagają zmniejszyć stres, oczyszczać przestrzeń osobistą. Przede wszystkim kurs uczy, w jaki sposób rozpoznać mechanizmy, które rządzą psychiką drugiej osoby.
Dla tych, których fascynuje numerologia, Emma stworzyła matrycę, która zawiera w sobie obraz WIBRACJI ENERGII, która wchodzi w interakcję z osobistym celem człowieka. Kursant uczy się na podstawie Wibracji Energii rozpoznawać wpływy roczne. Dowiaduje się, w jaki sposób odnieść sukces, kiedy działać, a kiedy lepiej wyciszyć umysł. Jest to forma mini kursu, który zawiera w sobie techniki łagodzenia stresu i metody twórczego budowania nowych ścieżek w mózgu.

Jeśli ktoś chciałby poznać więcej technik, zdobyć więcej wiadomości, to polecamy kurs rozbudowany. Kurs obejmuje bardziej rozbudowaną część numerologiczną, a kursant otrzymuje certyfikat.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat kursu, może do nas napisać lub zadzwonić.

kontakt@emma-lange.pl
502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju!

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 14 maja 2020
Następny artykułAnanas i Jego Pięć Bogactw
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.