15 stycznia 2022

Dzień Księżycowy14, Rak
w. 13:35
z. 05:59
1, Koziorożec
w. 07:51
z. 16:05
Burze Magnetyczne
11 – 12, 15, 18

1PORADA DNIA

Merkury wszedł w ruch retrogradacyjny i nadszedł czas, aby podsumować wszystkie dobre i złe rzeczy, o których myślimy i które planujemy. Aby wprowadzić więcej różnorodności do swojego życia, czas odpuścić rzeczy, które wymagają zbyt wiele wysiłku, a i tak kończą się niepowodzeniem. Na poziomie domowym, to dobry czas na uporządkowanie przestrzeni życiowej, oczyszczenie atmosfery. Nie kupujmy niczego nowego, poza najbardziej podstawowymi rzeczami pierwszej potrzeby. Nie przewiduje się zmian w relacjach osobistych. Pojawi się ogólne uczucie zmęczenia, potrzeba snu, chęć pozostania w spokoju.

W lutym Tygrys przejmuje władzę i czekają nas w wielu dziedzinach zmiany. W zeszłym roku stworzyliśmy program, aby znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z Bawołem, teraz musimy znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z Tygrysem. Na spotkaniu online 28 stycznia będę pracowała z uczestnikami nad brakującą energią. Jeśli brakuje Ci jakiegoś elementu do Twojej osobistej układanki, trudno ci będzie przejąć inicjatywę w tym roku. Nie będziesz w stanie otworzyć się na nic nowego, ani wytrzymać presji, która pojawi się w tym roku. Jednak praca nad brakującym elementem przyniesie Ci nieoczekiwane intuicyjne wglądy, ruch we wszystkich Twoich sprawach i odejście od życia pełnego rutyny i stagnacji. Będziesz w stanie zostać zwycięzcą.
Jest to terapia Twojej przestrzeni i pola informacyjnego. Każdy, kto zechce uczestniczyć w webinarze, kto zechce dowiedzieć się jakiego elementu mu brakuje, musi przesłać na adres: kontakt@emma-lange.pl swoją datę urodzenia. Dzięki temu będę mogła sprawdzić, z czym dany uczestnik webinaru musi pracować. Obiecuję też, że powstanie gra, która pozwoli Ci zrozumieć, jak wyglądają Twoje zasoby, kontakty, dobra materialne, wyrażanie siebie i rozwój osobisty. Dowiesz się, gdzie Twoja energia jest w stagnacji i gdzie ją znaleźć, a także, jak ją przyciągnąć do swojego życia. Energia pozostanie z Tobą na zawsze.
Webinar Płatny – 250 zł / ok. 120 minut
(Uczestnicy Jogi Twórczości – 200 zł)
Początek – godzina 18.00
Harmonogram Spotkania
1 – Metafora i bajka.
2 – Identyfikacja osobistego, brakującego elementu.
3 – Praca ze swoimi zasobami.
4 – Praca z polem materialnym.
5 – Praca z kontaktami.
6 – Praca nad samorozwojem.
7 – Przepracowanie energii roku, dostrajanie i kodowanie szczęścia.

kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM

Z powrotem

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 14 stycznia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 16 stycznia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.