16 maja 2020

Dzień Księżycowy23/24, Ryby
w. 03:10
z. 13:35
27, Byk
w. 04:48
z. 20:34
Burze Magnetyczne
13, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 29

1PORADA DNIA

Uważaj na swoje zdrowie, ponieważ małe dolegliwości mogą powodować duże problemy. Jeśli czujesz się słabo, musisz natychmiast działać. Mogą wystąpić miejscowe dolegliwości – zachoruje jeden organ, a potem drugi. Spędź ten dzień spokojnie, rób tylko to, czego wymagają okoliczności. Staraj się mniej komunikować, aby nie marnować dodatkowej energii. Jeśli spędzisz dzień bez konfliktu, możesz zaoszczędzić energię szczęścia i powodzenia. Możesz przyciągnąć niezbędne sytuacje, rzeczy i informacje. Nie przyspieszaj tego procesu, pozwól działać czasowi. Sytuacje mogą być niejednoznaczne, mogą pokazać mocne i słabe strony twojej pozycji. Uwierz w swoją siłę, nawet jeśli jest to trudne. Nie narzucaj nikomu swojego zdania i wątpliwości.

♦♦♦

Czy można połączyć psychologię z numerologią? Numerologię z terapią? Jak najbardziej można! W końcu podstawą numerologii są symbole, które wpływają na naszą psychikę. Wprawny i doświadczony numerolog jest w stanie za pomocą symboliki liczb leczyć ludzkie dusze. Jednak, aby leczyć ludzkie dusze, należy znać mechanizmy, które nią kierują. Należy łączyć te mechanizmy, budować matrycę kształtów, kolorów, linii, cyfr.
Kurs Emmy Lange MODELOWANIE SWOICH PRAGNIEŃ bazuje na wyżej wymienionych metodach.
Kursant uczy się technik, które pomagają zmniejszyć stres, oczyszczać przestrzeń osobistą. Przede wszystkim kurs uczy, w jaki sposób rozpoznać mechanizmy, które rządzą psychiką drugiej osoby.
Dla tych, których fascynuje numerologia, Emma stworzyła matrycę, która zawiera w sobie obraz WIBRACJI ENERGII, która wchodzi w interakcję z osobistym celem człowieka. Kursant uczy się na podstawie Wibracji Energii rozpoznawać wpływy roczne. Dowiaduje się, w jaki sposób odnieść sukces, kiedy działać, a kiedy lepiej wyciszyć umysł. Jest to forma mini kursu, który zawiera w sobie techniki łagodzenia stresu i metody twórczego budowania nowych ścieżek w mózgu.

Jeśli ktoś chciałby poznać więcej technik, zdobyć więcej wiadomości, to polecamy kurs rozbudowany. Kurs obejmuje bardziej rozbudowaną część numerologiczną, a kursant otrzymuje certyfikat.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat kursu, może do nas napisać lub zadzwonić.

kontakt@emma-lange.pl
502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju!

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułAnanas i Jego Pięć Bogactw
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 17 maja 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.