16 stycznia 2018

30 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Koziorożca
wschód księżyca 07:01
zachód księżyca 15:36

To dzień ważnych decyzji. Rozwiązujmy aktualne problemy, podejmujmy decyzje, jednak kierujmy się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Wybudujmy plan działania i starajmy się go wypełnić racjonalnie. Wydajemy dzisiaj siły i środki, i wybieramy najkrótszą drogę do celu.
Nie przeceniajmy swoich zdolności i nie niszczmy zasad – nie tylko własnych. Energia dzisiejszego dnia sprzyja samotności. Obserwacja drobiazgów może popchnąć nas do poważnego myślenia. Porozmawiajmy z kimś bliskim, z rodzicami.
Jeśli ktoś jest wierzący, może dzisiaj iść do spowiedzi.
Na naszą decyzję może dzisiaj wpłynąć jakaś wiadomość telefoniczna lub mailowa, ale to, czego dowiemy się z niej, musimy zachować tylko dla siebie. Osobistą uczciwość warto połączyć z elementami taktu oraz elastycznością. Nie warto dzisiaj rezygnować ze spotkań. Można na nich wyjaśniać ważne niuanse.
Godziny do południa i po południu są dobre na konsultacje. Możemy sukcesywnie porozmawiać z przedstawicielami innych krajów, z podróżnikami, a także podpisać jakąś umowę. Pod wieczór natomiast należy wyciszyć się i nie podejmować żadnych decyzji.
Dzieciom nie pozwalajmy dzisiaj (szczególnie dzisiaj) oglądać jakichś agresywnych filmów, bajek. Nie straszny dzieci.

|

Poprzedni artykułUran
Następny artykułMumio
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.