16 stycznia 2022

Dzień Księżycowy14, Rak
w. 14:10
z. 07:58
1, Koziorożec
w. 07:43
z. 15:59
Burze Magnetyczne
11 – 12, 15, 18

5PORADA DNIA

Pieniądze i związki będą dziś w centrum naszych myśli i działań. Starajmy się nie komplikować spraw, niech sprawy toczą się tak, jak do tej pory. Nienajlepszy czas na porozumienie z otoczeniem. Decyzja nie zadowoli jednej ze stron i może dojść do kłótni. Konflikty mogą pojawić się między kobietami z tej samej rodziny. Zakupy mogą być rozczarowujące, podróżowanie może być trudne, negocjacje mogą być napięte, a relacje rodzinne mogą trzeszczeć w szwach. Dziś lepiej pilnować swoich spraw i więcej odpoczywać. Jeśli przegłodzimy dziś organizm, wyjdzie to mu na dobre.

W lutym Tygrys przejmuje władzę i czekają nas w wielu dziedzinach zmiany. W zeszłym roku stworzyliśmy program, aby znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z Bawołem, teraz musimy znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z Tygrysem. Na spotkaniu online 28 stycznia będę pracowała z uczestnikami nad brakującą energią. Jeśli brakuje Ci jakiegoś elementu do Twojej osobistej układanki, trudno ci będzie przejąć inicjatywę w tym roku. Nie będziesz w stanie otworzyć się na nic nowego, ani wytrzymać presji, która pojawi się w tym roku. Jednak praca nad brakującym elementem przyniesie Ci nieoczekiwane intuicyjne wglądy, ruch we wszystkich Twoich sprawach i odejście od życia pełnego rutyny i stagnacji. Będziesz w stanie zostać zwycięzcą.
Jest to terapia Twojej przestrzeni i pola informacyjnego. Każdy, kto zechce uczestniczyć w webinarze, kto zechce dowiedzieć się jakiego elementu mu brakuje, musi przesłać na adres: kontakt@emma-lange.pl swoją datę urodzenia. Dzięki temu będę mogła sprawdzić, z czym dany uczestnik webinaru musi pracować. Obiecuję też, że powstanie gra, która pozwoli Ci zrozumieć, jak wyglądają Twoje zasoby, kontakty, dobra materialne, wyrażanie siebie i rozwój osobisty. Dowiesz się, gdzie Twoja energia jest w stagnacji i gdzie ją znaleźć, a także, jak ją przyciągnąć do swojego życia. Energia pozostanie z Tobą na zawsze.
Webinar Płatny – 250 zł / ok. 120 minut
(Uczestnicy Jogi Twórczości – 200 zł)
Początek – godzina 18.00
Harmonogram Spotkania

Metafora i bajka.
Identyfikacja osobistego, brakującego elementu.
Praca ze swoimi zasobami.
Praca z polem materialnym.
Praca z kontaktami.
Praca nad samorozwojem.
Przepracowanie energii roku, dostrajanie i kodowanie szczęścia.

kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM

Z powrotem

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 15 stycznia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 17 stycznia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.