18 kwietnia 2024

Dzień Księżycowy8, Lew
w. 04:15
z. 13:34
12, Baran
w. 05:29
z. 19:41
Burze Magnetyczne
2, 5, 6, 25, 29, 30

PORADA DNIA

Zajmijmy się ważnymi sprawami, bo dzisiaj damy sobie radę. Osiągniemy sukces tam, gdzie inni ponieśli porażkę i ukończymy to, w co włożyliśmy wiele wysiłku. Możliwe, że osoby z naszego otoczenia będą potrzebowały naszej pomocy. Postarajmy się nie odmawiać nikomu, wspierać tych, którzy tego potrzebują. Stosunki, które w ostatnim czasie były napięte, ulegną widocznej zmianie na lepsze. Ten dzień jest odpowiedni na spotkanie z osobami, na których chcemy wywrzeć dobre wrażenie, nie ma znaczenia, jak długo się znamy. Ci, którzy nas nie doceniali, zobaczą dziś naszą najlepszą stronę i zdadzą sobie sprawę, jak bardzo się mylili. Bądźmy dziś odważni i zdecydowani, a to pomoże nam podjąć próbę osiągnięcia czegoś, czego pragniesz od dawna – nowej pozycji, uczuć i związków. Najważniejsze, aby nie przesadzić, bo w przeciwnym razie efekt będzie zupełnie odwrotny. Warto komunikować się zarówno w sieci, jak i poza nią, bo ludzie będą nas rozumieć bez słów i pospieszą z pomocą.

TELEGRAM

Zapraszamy – Telegram Psychologia i Matematyka

DIALOG Z CIAŁEM

Znany neurobiolog Bo Lotto doświadczalnie stwierdził, że w pomieszczeniu z czerwonymi ścianami czas zwalnia. W tym eksperymencie poproszono ludzi, aby weszli do dwóch pomieszczeń o niebieskich i czerwonych ścianach, i spróbowali określić, kiedy minęła jedna minuta. Każdy z uczestników musiał po prostu stać w pokoju i dawać znak, kiedy jego zdaniem upłynęła minuta. Okazało się, że w pomieszczeniu z niebieskimi ścianami minuta trwała dla uczestników eksperymentu o jedenaście sekund krócej niż w pomieszczeniu czerwonym. Jedenaście sekund to zadziwiająco długo. Lepiej jednak nie malować ścian biura na jaskrawoczerwony kolor, ponieważ może to źle wpłynąć na wydajność pracy. Na obraz wzrokowy wpływają również procesy uwagi i pamięci, percepcja i przetwarzanie informacji, dlatego osoby starsze widzą świat zupełnie inaczej niż osoby młodsze.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek/ kontakt@emma-lange.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinar, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Zapraszam na mój kanał Praca z Kartami – Telegram

Zapraszam na TERAPIE TWÓRCZE…

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Smaczna zupa…
🥣 Namoczyć na noc w zimnej wodzie ¼ funta prosa perłowego i ⅛ funta owsa. Rano odcedzić wodę, zalać kaszę wrzątkiem, posolić i gotować przez 2 godziny. Dodać rozdrobnione:
🥣 2 rzepy, 2 marchewki, 1 pietruszkę, 1 cebulę, 1 seler.
🥣 Następnie dodajemy 2 łyżki oleju i ½ funta skórki od chleba.
🥣 Kiedy wszystko się zagotuje, dodajemy posiekane zioła, sól, pieprz do smaku.

Czytajcie Kalendarz Biodynamiczny

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 17 kwietnia 2024
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 19 kwietnia 2024
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.