19 września 2023

Dzień Księżycowy5, Skorpion
w. 11:09
z. 19:57
8, Panna
w. 06:15
z. 18:45
Burze Magnetyczne
1- 30

PORADA DNIA

Energia dzisiaj zwiększy nerwowość, pośpiech i roztargnienie. Dzień może być owocny, jeśli poświęcisz go na poszukiwanie informacji, rozwiązywanie złożonego problemu intelektualnego. Im ściślejsze ramy i terminy, tym skuteczniejsze będą twoje działania. Nie bądź przesadnie szczery i nie narzucaj innym swojego punktu widzenia. Unikaj przechwałek i arogancji. Jeśli jesteś własnym szefem, to masz dobry czas na poważną ocenę trudności, niespełnionych marzeń i planów. Masz czas na opracowanie nowego planu działania. Twoje decyzje mogą być oryginalne, ale postaraj się odłożyć na bok emocje, gdy chodzi o coś naprawdę ważnego.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

DIALOG Z CIAŁEM

Obudzenie się w środku nocy z powodu ostrego bólu zęba nie jest przyjemne. Pierwszym pragnieniem jest natychmiastowe umówienie się na wizytę u dentysty. Praktyka medyczna pokazuje, że ból zęba może być objawem różnych schorzeń, które musi leczyć nie tylko stomatolog. Choroby związane z zębami – próchnica, zapalenie miazgi (ostry ból), urazy zębów (ból o innym charakterze), choroba dziąseł (przeszywający ból).
Choroby, które mogą powodować ból zęba…
✔ Refluks to mimowolne uwalnianie treści żołądkowej zmieszanej z kwasem żołądkowym i żółcią do przełyku. Kwas uszkadza zęby, niszczy szkliwo i prowadzi do bólu dziąseł i wrażliwości zębów.
✔ Kamica ślinianek. Kamień pojawia się w przewodzie gruczołu ślinowego, zatyka przewód ślinowy. Rezultatem jest obrzęk i ból zęba.
✔ Migrena i klasterowy ból głowy. Uczucie pulsowania występuje częściej po stronie, po której boli głowa.
✔ Zapalenie ucha środkowego. Przy zapaleniu ucha ból promieniuje do nerwów zębowych. Nawiasem mówiąc, dzieje się na odwrót, kiedy zęby są w stanie zapalnym, a ucho boli.
✔ Dławica piersiowa. Ból za mostkiem promieniuje do lewego barku i wzdłuż ramienia, a także do lewego rogu żuchwy.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek/ kontakt@emma-lange.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinar, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Zapraszam na TERAPIE TWÓRCZE…

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Owocowy suflet na kefirze…
🍉 kefir 300 ml,
🍉 owoce leśne 100 g,
🍉 żelatyna,
🍉 woda,
🍉 syrop klonowy.
Namoczyć żelatynę zgodnie z instrukcją. Zmiksuj owoce z kefirem. Dodaj ksylitol lub syrop klonowy i ponownie miksuj wszystko przez pięć minut. Następnie przełóż masę do foremek i wstaw do lodówki.
To danie będzie zarówno zdrowe, jak i pomoże twoim jelitom uzyskać wszystkie składniki odżywcze. A twoje kości będą ci wdzięczne za kolagen.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 18 września 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 20 września 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.