2 grudnia 2023

Dzień Księżycowy17, Lew
w. 20:01
z. 11:54
2, Strzelec
w. 07:21
z. 15:29
Burze Magnetyczne
1-31

PORADA DNIA

Dzisiaj trzeba zwolnić tempo, nie wolno pochopnie i pospiesznie podejmować decyzji. Nie wkładajmy zbyt dużo energii w dopiero co rozwijający się pomysł. Nie mówmy innym tego, co myślimy o innych, bo będzie to odebrane jako obraza – nie zostanie to przyjęte jako szczerość. Relacje mogą zakończyć się.
Nie biegnijmy z poradą, jeśli nikt nas o nią nie poprosił. Ktoś może nas wciągnąć w swoje problemy, a potem zrzucić na nas odpowiedzialność. Bądźmy obserwatorami, nie wypowiadajmy na głos swojego zdania.
Dzisiaj można zdobyć ciekawe informacje. Uśmiechajmy się, gromadźmy pozytywną energię.

TELEGRAM

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

kontakt@emma-lange.pl

DIALOG Z CIAŁEM

Udowodniono że sukcesy w nauce zależą od tego, z kim przyjaźnimy się. Nie wybieramy przyjaciół ze względu na ich sukcesy, ale to przyjaciele właśnie mogą podnieść nasz poziom energetyczny.
Na dobre oceny w szkole wpływają cztery czynniki:
>> społeczno-ekonomiczny status rodziny,
>> czas poświęcony na samodzielną naukę,
>> rozwijanie hobby,
>> środowisko, w którym przebywamy.
Przyjaciele mogą pomóc w rozwoju, ale też mogą zaszkodzić.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek/ kontakt@emma-lange.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinar, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Zapraszam na TERAPIE TWÓRCZE…

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Wielu z nas hołduje przyzwyczajeniom żywieniowym, które przenoszone są z pokolenia na pokolenie. Jednak badania wykazały, że nie zawsze jest to dobre. Gdzieniegdzie przyjęło się zjadać trzydaniowe obiady, czyli zupę, drugie danie i deser. Niestety jest to objadanie się, które może doprowadzić do otyłości.
Jeśli na śniadanie zjadamy jeden i ten sam produkt, to wprowadzamy do swojego organizmu chaos. Śniadania powinno być urozmaicone.
Należy pić wodę, która wypłukuje toksyny z organizmu.
Dietetycy zmienili pogląd na sposób żywienia – lepiej zjadać 5 małych posiłków dziennie. Im bardziej urozmaicone pożywienie, tym zdrowsze.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 1 grudnia 2023
Następny artykułPrognoza Runiczna na Grudzień 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.