20 marca 2021

Dzień Księżycowy7, Bliźnięta
w. 08:49
z. 00:29
5, Ryby
w. 05:48
z. 17:53
Burze Magnetyczne
21, 22, 28

1PORADA DNIA

Musisz właściwie wykorzystać informację, która dziś do ciebie przyjdzie. Pracuj z informacjami i ustal, której potrzebujesz. Działaj tak, aby zadbać o swój sukces. Poszerzaj sferę kontaktów, a więc ucz się, chodź na szkolenia, na kursy, bierz udział w wykładach, pokazuj się. Dzisiaj zakupy należy robić bardzo ostrożnie, bo można wydać za dużo pieniędzy. Każdy zakup powinien mieć swój cel, trzeba wiedzieć do czego ma służyć ten zakup. Musisz być ostrożny w działaniu i w myśleniu.

U nas możecie przypomnieć sobie stare i dobre bajki, które pokażą Wam, co zrobić w tej czy innej sytuacji. Od 19 marca będziecie mogli poddać się bajkoterapii, która pomoże Wam radzić sobie z celami. Zrozumiecie swoje intencje i to, co jest ważne dla Was. Dostaniecie podpowiedzi jak żyć, dokąd kierować się w życiu.
Gra Transformacyjna TRZY ORZECHY DLA KOPCIUSZKA podpowie, w jaki sposób osiągnąć swój cel i czy jesteś gotowy na jego realizację.
kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 19 marca 2021
Następny artykułMeta Karty – Prognoza na kwiecień 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.