20 września 2023

Dzień Księżycowy6, Skorpion
w. 12:30
z. 20:18
9, Panna
w. 06:16
z. 18:42
Burze Magnetyczne
1- 30

PORADA DNIA

Zatrzymaj się, rozejrzyj. Jest to jeden z momentów w roku, kiedy można wybrać nowe punkty odniesienia. Czasami czytamy prognozę roczną, aby wiedzieć, co nas czeka, ale taki dzień jak dziś, wskazuje, że należy bacznie wszystko obserwować, czyli to, co się wydarzy. Mogą pojawić się nieoczekiwane zdarzenia. Być może uzyskasz jakieś ciekawe informacje lub będziesz musiał wziąć udział w zupełnie nowym wydarzeniu. Spróbuj zmniejszyć swoje wewnętrzne napięcie lub pretensje. Wydarzenia tego dnia mogą przynieść wyzwania, ale dzięki nim poznasz wartość rzeczy, na których się teraz skupiasz. Wszystko będzie ważne i znaczące. To dobry czas na spłacanie długów, dotrzymywanie obietnic. Niebezpiecznie jest być samolubnym, wymagającym lub niecierpliwym. Zwracaj większą uwagę na swoje ciało, ćwicz. Wieczorem idź na spacer.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

DIALOG Z CIAŁEM

Okrzyki radości i smutku docierają do naszego mózgu lepiej niż te, które komunikują niebezpieczeństwo. Dlatego jeśli twoje dziecko zakochało się w kimś, indoktrynowanie go, że ktoś jest niebezpieczny, nie dotrze do niego od razu. Na podstawie intonacji możemy rozróżnić, co chcemy przekazać. Mózg w pierwszej kolejności rozszyfrowuje intonację, a następnie ponownie rozważa słowa. Jeśli, na przykład, w ciemnym zaułku w obliczu niebezpieczeństwa wykrzyczysz słowo „zwycięstwo”, to odwróci się więcej ludzi niż na wołanie o pomoc. Ludzie komunikują swoje emocje poprzez krzyk, ale mózg szybciej i lepiej przetwarza sygnały radości. Oznacza to, że ludzkie impulsy krzyku różnią się w swojej ewolucji od impulsów zwierząt. Sugeruje to, że nasza ewolucja społeczna przebiegała inaczej.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek/ kontakt@emma-lange.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinar, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Zapraszam na TERAPIE TWÓRCZE…

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Marchewka wprawia w ruch nasze hormony. Marchew może pomóc w przypadku dominacji estrogenów. Dlaczego organizm zatrzymuje więcej estrogenu? Powoduje to stres, toksyny i spożywanie smażonych potraw na oleju roślinnym. Może to prowadzić do przewlekłych stanów zapalnych. Z nadmiarem estrogenów można sobie poradzić za pomocą zwykłej marchewki. Warzywo to zawiera unikalny błonnik, który wchłania nadmiar estrogenów i usuwa go z organizmu. Marchew obniża poziom serotoniny, która jest odpowiedzialna za reakcję na stres. Obniża poziom histaminy, która jest odpowiedzialna za stan zapalny. Pomaga naszemu organizmowi w wykorzystaniu testosteronu i progesteronu. Warzywo to można spożywać na surowo, można zrobić z niego sałatkę i doprawić oliwą z oliwek, ziołami.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 19 września 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 21 września 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.