21 listopada 2023

Dzień Księżycowy7, Ryby
w. 13:30
z. 21:26
22, Skorpion
w. 07:04
z. 15:39
Burze Magnetyczne
1-15, 22

PORADA DNIA

To bardzo ważny okres, w którym wszyscy musimy skoncentrować się na różnorodności naszych działań. Otworzy drzwi do przyszłości z informacjami, więc czytaj, komunikuj się, otwieraj nowe perspektywy poprzez wymianę. Jeśli masz jakiś ważny pomysł, pozwól mu spokojnie rozwinąć się w szczegółach i możliwościach. Pamiętaj, aby marzyć, podróżować lub planować. Życie dzisiaj może ustanowić jakąś alternatywę i wybór, więc zastanów się nad wszystkimi opcjami i nie chwytaj się pierwszego lepszego. Dobry czas na randki, znajomości przez internet. Kobiety mogą pomyśleć o tym, jak zmienić swój wizerunek, a mężczyźni będą się dobrze bawić w domu – mogą kupić narzędzia do prac domowych. Nie warto robić dużych zakupów. Spotkania ze znajomymi przyniosą radość.

TELEGRAM

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Black Friday do 30 listopada włącznie!

Zapraszamy do naszego sklepu – obniżyliśmy cenę wielu kursów! 📢  TUTAJ

Maraton Los jako Organ Irracjonalny – 15 godzin

kontakt@emma-lange.pl

DIALOG Z CIAŁEM

Niektórzy ludzie postrzegają alternatywną medycynę jako coś, w co nie należy wierzyć. Istnieje wiele interesujących metod, które zasługują na uwagę. Najnowsze informacje – kakao pomaga wyeliminować chorobę tętnic obwodowych u osób starszych. Możesz pić jedną szklankę kakao przez sześć miesięcy, a ujrzysz efekty. Poczujesz lekkość w nogach, będziesz odczuwał mniejszy dyskomfort. Niektóre starsze osoby mogą zacząć szybciej chodzić. Epikatechiny mają właściwości lecznicze, które pomagają wzmocnić mięśnie dolnej części nóg i zwiększają aktywność mitochondriów.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek/ kontakt@emma-lange.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinar, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Black Friday – Joga Twórczości 12 godzin

Zapraszam na TERAPIE TWÓRCZE…

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Aby utrzymać poziom cholesterolu pod kontrolą, jadaj buraki. Płytki cholesterolowe są stałe, a ciecz jest niestabilna – ciecz przyciąga inne komórki. Statyny sprawiają, że płytki cholesterolu są bardziej stabilne. Substancje, które zawierają buraki działają, jak statyny. Boczniaki zawierają naturalną statynę – lowastynę. Możesz jadać boczniaki dwa do trzech razy w tygodniu, aby pomóc swoim naczyniom. Trzecim produktem jest zielona sałata. Wiele tkanek zbudowanych jest z cholesterolu; rośliny zawierają fitosterol. Pomaga także budować komórki. Jeśli fitosterol dostanie się do organizmu, wówczas cholesterol jest mniej wchłaniany, jego poziom spada. Jedzenie może wpływać na twoje ciało i może pomóc ci kontrolować cholesterol.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 19 listopada 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 22 listopada 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.