21 września 2023

Dzień Księżycowy7, Strzelec
w. 13:51
z. 20:48
10, Panna
w. 06:18
z. 18:40
Burze Magnetyczne
1- 30

PORADA DNIA

Ekscytacja uczuciowa, intensywność przeżyć. Dobrze jest znaleźć coś, co wymaga siły i entuzjazmu. Będziesz chciał zademonstrować lub obronić swoje stanowisko. Jednak nie wszystko zależy od ciebie, bo mogą wydarzyć się rzeczy, których się nie spodziewasz. Nasilą się problemy z poczuciem własnej wartości, może pojawić się niezadowolenie z własnego wyglądu i pilna potrzeba zmiany czegoś. Jednak ani zakup, ani wizyta w salonie kosmetycznym nie przyniosą oczekiwanej satysfakcji. Twoje nastawienie do danej sprawy lub wydarzenia może często zmienić się. Znaczenie komunikacji wzrasta, ale satysfakcja z niej będzie mało prawdopodobna. Utrzymuj aktywność na wysokim poziomie, ale nie dawaj upustu swoim emocjom.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

DIALOG Z CIAŁEM

Jeśli nie jesz śniadania, możesz nabawić się wielu chorób. Poziom wysoce wrażliwego białka C-reaktywnego we krwi jest podwyższony u osób, które nie mają w zwyczaju jeść śniadań. Wysoki poziom tego białka wskazuje na przewlekły stan zapalny i jest nazywany „cichym zabójcą”. Nie ujawnia się przez długi czas, a potem dana osoba nagle trafia do szpitala z chorobą serca, rakiem, demencją lub udarem. Odmowa jedzenia śniadania przez dzieci wpływa na rozwój mózgu u dzieci. Komórki tego narządu nie potrafią samodzielnie syntetyzować glukozy, ale ich zapotrzebowanie na tę substancję jest 20-krotnie większe niż tkanek obwodowych. Jeśli więc twoje dziecko nie uczy się dobrze, może po prostu nie je śniadań?

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek/ kontakt@emma-lange.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinar, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Zapraszam na TERAPIE TWÓRCZE…

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Niektórzy z nas nie powinni jeść truskawek. Truskawki mogą powodować poważne alergie pokarmowe, zwłaszcza jeśli dana osoba cierpi na problemy żołądkowo-jelitowe. Eksperci nie zalecają jedzenia truskawek matkom karmiącym i kobietom w ciąży, aby nie powodować alergii u dziecka. Z tego samego powodu nie należy ich podawać niemowlętom. Ponadto eksperci nalegają, aby unikać jedzenia truskawek w przypadku ciężkiego zapalenia żołądka i wrzodów żołądka, ponieważ zawierają one kwas szczawiowy, który może wywołać atak (wyjaśnia Korableva). Truskawki są również szkodliwe, gdy jemy je na czczo, ponieważ są zbyt kwaśne. Dietetycy zalecają spożywanie ich po głównym posiłku, jako deser.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 20 września 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 22 września 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.