22 września 2020

Dzień Księżycowy6, Strzelec
w. 13:04
z. 21:24
6, Panna
w. 06:31
z. 18:42
Burze Magnetyczne
28, 29

1PORADA DNIA

Dzisiaj będziesz bardziej optymistyczny. Wszystko musi być dobrze zaplanowane, chociaż będzie wiele rozpraszających zdarzeń i możesz nie mieć czasu na zrobienie tego, co konieczne. Ktoś wciągnie cię w rywalizację, może być sarkastyczny, powiedzieć coś bez zastanowienia. Będziesz miał okazję pokazać swoje talenty – pokazać to, co wcześniej wydawało się trudne. Zainwestuj więcej informacji w reklamę swojej firmy i zwiększ zaufanie. Zdarzenia mogą być spontaniczne. Jeśli mówimy o dniu, jako o całości, to dzień jest pełen możliwości, aktywności i powodzenia. Ostrożnie obchodź się z pieniędzmi innych osób. Spotkaj się z rodziną, bo dzisiaj jest okazja porozmawiać z kimś o starych problemach i pogodzić się.

Drodzy Czytelnicy, mamy nowy kurs Meta – Karty i Osobowość. Pierwszy kurs Meta – karty w Osiąganiu Swojego Celu cieszy się dużą popularnością. Ci, którzy pragną dobrobytu, pieniędzy na kursie uczą się, w jaki sposób to osiągnąć.
Jeśli chcesz zdiagnozować drugą osobę, to kurs Meta – Karty i Osobowość nauczy, w jaki sposób tego dokonać. Kurs zawiera 4 obszerne wykłady video i 4 wykłady w pliku PDF.
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, pisz: kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

Zapraszamy na kurs NUMEROLOGII. Ten nowatorski kurs pomoże Ci lepiej poznać siebie i innych ludzi. Dowiesz się też min.:
>> jak będą zmieniać się wartości liczb podczas przejścia do Nowej Ery,
>> dlaczego dzieci urodzone bliżej Ery Wodnika są już inne,
>> jak liczba zmienia swoje znaczenie w zależności od lokalizacji.
Liczby ujawniają nowe cechy.
To nowatorska, progresywna Numerologia Kwantowa.

Przyjdź na kurs Meta-Karty w Osiąganiu Swojego Celu.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułPierwsza Liczba Energii
Następny artykułHoroskop Runiczny na Październik 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.