22 września 2023

Dzień Księżycowy8, Strzelec
w. 15:06
z. 21:33
11, Panna
w. 06:20
z. 18:38
Burze Magnetyczne
1- 30

PORADA DNIA

Nasze myśli mogą być przepełnione oryginalnością, a problemy najlepiej rozwiązywać w niekonwencjonalny sposób. Usłyszymy coś nieoczekiwanego, co może wywołać szok lub zaskoczenie, ale postarajmy się zachować spokój. Wzrasta liczba wypadków i tendencja do spontanicznego działania, podejmowania ryzyka i eksperymentowania. Dzisiaj trudno jest działać zgodnie ze swoimi planami. Dzień jest owocny dla pracy z informacją. Do głowy będą przychodziły nowe pomysły, przyciągniemy odpowiednie środki i pomoc. Niektórzy stracą, inni znajdą. Musimy wykorzystać szansę, która dzisiaj do nas przyjdzie. Jeśli odłożymy to na później, zainteresowanie szybko zaniknie, a pomysł nie będzie się rozwijał. To czas na myślenie, dyskutowanie, naradzanie się, składanie i przyjmowanie propozycji. Nowe znajomości, randki nie wypadną dobrze, więc niczego nie zmieniajmy.

Zapraszam wszystkich jutro – 23 września na godzinę 17.00 na mój Telegram, na: Runiczną Miesięczną Prognozę. Psychologia Analityczna i Archetypy (energia run).

link do telegramu: TELEGRAM

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Poznaj Księżyc jako źródło mądrości i energii duchowej. Księżyc uważany jest za planetę, na której dusza zostawia ważną część siebie (np. kłębek niezawiązanych emocji) i wznosi się dalej, ale potem schodząc na Ziemię chce wchłonąć tę część, zwrócić ją sobie. I poprzez poznanie magii Księżyca, możecie zrozumieć, jaką część Waszej Duszy chce w sobie przepracować.
🌜 Jeśli Księżyc jest w Baranie, to dusza może pamiętać, że jesteś bohaterem, który tworzy własną drogę, który będzie inny niż ród. Być może ta siła będzie wspierać programy rodowe.

Misterium Księżyca/cena jednej lekcji

DIALOG Z CIAŁEM

Mimo świeżości i stosunkowo niskiej ceny owoców pod koniec lata, lepiej nie jeść ich za dużo. Ludzie mają taką narrację w głowach, a do tego dochodzi jeszcze tradycja i mentalność, która mówi, że owoce to jedzenie sezonowe i dopóki jest sezon, należy jeść ich jak najwięcej. Potem, po objadaniu się jabłkami, przestają kontrolować apetyt, waga skacze a w żołądku zaczyna burczeć. Niestety, nawyki biorą górę! Owoce są dobre o każdej porze roku, ale nie wolno ich jeść za dużo. Można jeść nie więcej niż dwa jabłka dziennie, ponieważ zawierają one dużo cukru. Jeśli zjadasz jedno jabłko, to stanowi ono dobrą dawkę terapeutyczną. Ma wiele korzyści dla zdrowia, zwłaszcza jeśli jest świeżo zebrane, z sadu. Jeśli masz małe jabłka, możesz zjeść dwa dziennie. Musisz znać limit – maksymalnie 200 gramów dziennie. Ponadto, wiele owoców z późnego zbioru jest w sprzedaży jesienią, będzie więc dużo czasu, aby się nimi  nacieszyć.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek/ kontakt@emma-lange.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinar, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Zapraszam na TERAPIE TWÓRCZE…

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Gotowane owoce morza to najlepszy składnik sałatek podawanych późnym wieczorem. Łatwo się wchłaniają i nie obciążają przewodu pokarmowego.

🔸 400 g różnych owoców morza,
🔸 50 g lekko solonej czerwonej ryby (jesiotr, łosoś, bieługa lub pstrąg).
🔸 4 jajka na twardo,
🔸 110 g twardego sera,
🔸 3 łyżki ketchupu,
🔸 1 pęczek koperku,
🔸 150 g korniszonów,
🔸 majonez.
Przygotowanie: Ugotowane i obrane owoce morza włożyć do salaterki, dodać starte białka jaj, ser. Doprawić sosem z posiekanego koperku, ketchupu i majonezu, posypać startym żółtkiem.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 21 września 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 23 września 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.