23 maja 2020

Dzień Księżycowy1/2, Bliźnięta
w. 05:14
z. 21:34
4, Bliźnięta
w. 04:39
z. 20:44
Burze Magnetyczne
13, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 29

1PORADA DNIA

Dzisiaj możesz zacząć opracowywać nowe plany, które pomogą ci iść dalej w rozwoju. Świetny dzień na utrzymanie pozycji, reputacji i szacunku. Zastanów się, co ci przyniesie szacunek od innych, co należy zrobić, aby stać się autorytetem i jakie działania włączyć, aby pójść dalej. Nie warto dokonywać ważnych transakcji. Pomysły, które wpadną do głowy, mogą być przydatne. Staraj się nie przegapić tego, co jest dla ciebie dobre i konieczne. Nie chwal się dzisiaj sukcesami – nie publikuj w internecie zdjęć, które symbolizują twoje zwycięstwa. Nie pouczaj ludzi, nie udzielaj rad, w jaki sposób powinni żyć. Nie obiecuj innym pomocy czy poświęcenia z twej strony, bo wtedy twój dzień i przyszłość będą spokojniejsze. Nie zmieniaj kierunku działania, nie planuj rozstań z kimś ważnym dla siebie.

♦♦♦

Kurs Emmy Lange MODELOWANIE SWOICH PRAGNIEŃ.
Kursant uczy się technik, które pomagają zmniejszyć stres, oczyszczać przestrzeń osobistą. Przede wszystkim kurs uczy, w jaki sposób rozpoznać mechanizmy, które rządzą psychiką drugiej osoby.
Dla tych, których fascynuje numerologia, Emma stworzyła matrycę, która zawiera w sobie obraz WIBRACJI ENERGII, która wchodzi w interakcję z osobistym celem człowieka. Kursant uczy się na podstawie Wibracji Energii rozpoznawać wpływy roczne. Dowiaduje się, w jaki sposób odnieść sukces, kiedy działać, a kiedy lepiej wyciszyć umysł. Jest to forma mini kursu, który zawiera w sobie techniki łagodzenia stresu i metody twórczego budowania nowych ścieżek w mózgu.

Jeśli ktoś chciałby poznać więcej technik, zdobyć więcej wiadomości, to polecamy kurs rozbudowany. Kurs obejmuje bardziej rozbudowaną część numerologiczną, a kursant otrzymuje certyfikat.

kontakt@emma-lange.pl
502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju!

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|