24 maja 2020

Dzień Księżycowy2/3, Bliźnięta
w. 05:46
z. 22:40
5, Bliźnięta
w. 04:38
z. 20:45
Burze Magnetyczne
13, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 29

1PORADA DNIA

Będziemy chcieli zabezpieczyć się, ale każdy z nas zrobi to po swojemu – jedni dzięki wiedzy, drudzy dzięki słabości innych. Dzisiaj zechcemy coś osiągnąć i naprawić, ale będą i tacy, którzy będą jedynie stać z boku i obserwować czyjeś osiągnięcia. Każdy ma dzisiaj okazję coś osiągnąć, zacząć od nowa… Wystarczy wykazać inicjatywę i zacząć działać. Bądźmy cierpliwi, a ujrzymy ogromny rezultat. Kryje się w nas tajemnica, a ujawniając swój wewnętrzny sekret, dostajemy możliwość zmiany życia. Spokojnie przyjrzyjmy się dzisiejszym informacjom i zastanówmy się, co możemy wykorzystać. Świetny dzień na planowanie i negocjacje. Starajmy się chwalić ludzi, mówić im ciepłe słowa. Wieczór może przynieść coś ciekawego.

♦♦♦

Kurs Emmy Lange MODELOWANIE SWOICH PRAGNIEŃ.
Kursant uczy się technik, które pomagają zmniejszyć stres, oczyszczać przestrzeń osobistą. Przede wszystkim kurs uczy, w jaki sposób rozpoznać mechanizmy, które rządzą psychiką drugiej osoby.
Dla tych, których fascynuje numerologia, Emma stworzyła matrycę, która zawiera w sobie obraz WIBRACJI ENERGII, która wchodzi w interakcję z osobistym celem człowieka. Kursant uczy się na podstawie Wibracji Energii rozpoznawać wpływy roczne. Dowiaduje się, w jaki sposób odnieść sukces, kiedy działać, a kiedy lepiej wyciszyć umysł. Jest to forma mini kursu, który zawiera w sobie techniki łagodzenia stresu i metody twórczego budowania nowych ścieżek w mózgu.

Jeśli ktoś chciałby poznać więcej technik, zdobyć więcej wiadomości, to polecamy kurs rozbudowany. Kurs obejmuje bardziej rozbudowaną część numerologiczną, a kursant otrzymuje certyfikat.

kontakt@emma-lange.pl
502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju!

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|