26 maja 2023

Dzień Księżycowy8, Lew
w. 10.23
z. 02:06
24, Bliźnięta
w. 04:36
z. 20:48
Burze Magnetyczne
1 – 4, 7, 11, 12, 23 – 29

PORADA DNIA

Dzisiaj powinniśmy być cierpliwi i uważać na wszystko, co jest w pobliżu. Jeśli będziemy polegać tylko na swojej opinii, łatwo popełnimy błędy, które będą miały nieprzyjemne konsekwencje. Dzisiaj łatwo jest przecenić swe możliwości. Ego będzie się powiększać i możemy poruszać się tylko w kierunku, który sami określimy. Najważniejsze, żeby nie wdawać się w iluzje, bo będzie to zbyt trudne do zniesienia, a kiedy rzeczywistość się zmieni, przyjdzie rozczarowanie.
Mogą pojawić się sytuacje deja vu, coś zostanie zapamiętane z przeszłości, pojawią się niespodzianki. Spotkamy kogoś, kogo dobrze znaliśmy. Zadzwońmy do przyjaciół, nawiązujmy kontakty towarzyskie a zyskamy dodatkową energię. Uważajmy na urządzenia związane z wodą i elektrycznością.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Drogi czytelniku, we wrześniu rozpoczynamy I semestr szkoły Numerologiczny Coaching! Więcej informacji wkrótce.

DIALOG Z CIAŁEM

Na Uniwersytecie Illinois w Chicago naukowcy, badając rybosomy, które produkują białka w komórkach, odkryli, że antybiotyki stosowane w leczeniu zapalenia płuc i zatok pomagają również w walce z rakiem. Rybosomy u roślin i zwierząt można zmodyfikować tak, aby reagowały na antybiotyki w taki sam sposób, w jaki reagują na nie bakterie. Ponieważ rak charakteryzuje się ekspresją niepożądanych białek, antybiotyk może zatrzymać ich produkcję. Aby się tego dowiedzieć, badacze zmodyfikowali rybosom drożdży tak, by bardziej przypominał bakterię. Następnie zmienili jeden nukleotyd z ponad siedmiu tysięcy w strukturze drożdży, a antybiotyk zadziałał na ich rybosom. Dzięki temu naukowcy odkryli, że antybiotyki mogą być wykorzystywane do selektywnego hamowania produkcji białek w ludzkich komórkach, leczenia chorób przez nie wywołanych.

.Emma Lange – TELEGRAM

PORADA PSYCHOLOGA

Analiza Ja i Moja Matka

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinary, do naszego sklepu.

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Sałatka z jajkiem (startym na tarce)…
>> Szczypiorek, trochę soli, pieprzu i majonezu.
Można dodać odrobinę startego twardego sera, bo wapń wzmocni kości i stawy. Cholina, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, witamina D zawarta w jajkach oraz wapń zawarty w szczypiorku są niezbędne do budowy kości.

.

|

Poprzedni artykułMądrości Ludowe i Przesądy na Czerwiec 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 27 maja 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.