27 maja 2023

Dzień Księżycowy9, Panna
w. 11.36
z. 02:18
25, Bliźnięta
w. 04:35
z. 20:50
Burze Magnetyczne
1 – 4, 7, 11, 12, 23 – 29

PORADA DNIA

Wiele spraw będziesz mógł zbadać pod mikroskopem, odkryć dla siebie wiele nowych rzeczy. Bądź pilny, dokładny, spokojnie wykonuj pracę rutynową. Nie zaczynaj niczego nowego a rób to, co jest dla ciebie ważne i interesujące. Dzisiaj rutyna może być koniecznością, ponieważ inaczej można przeżyć dzień bez celu, bez nastroju. Jest szansa na to, aby zaoszczędzić energię. Innym ważnym aspektem jest staranność, niezbędny jest spokój i siła. Miłość będzie testowana poprzez zaufanie. Bądź ostrożny, jeśli próbujesz wydostać się z trójkąta miłosnego – bądź wobec siebie szczery. Nie żongluj uczuciami drugiej osoby. Teraz bardzo ważnym jest, abyś był wiarygodny.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Zestaw Promocyjny karty Przesłanie Nieba i książka Analiza Podświadomości

Drogi czytelniku, we wrześniu rozpoczynamy I semestr szkoły Numerologiczny Coaching! Więcej informacji wkrótce.

DIALOG Z CIAŁEM

Uważa się, że obróbka cieplna zmniejsza wartość warzyw lub owoców, ale nie cebuli. Podczas pieczenia cebuli jej właściwości tylko się zwiększają. Pieczona cebula normalizuje produkcję insuliny, normalizuje poziom glukozy we krwi. Regularne stosowanie pieczonej cebuli pomaga lepiej znosić bóle głowy, normalizuje ciśnienie krwi. Doskonale oczyszcza naczynia z blaszek sklerotycznych i zmniejsza ogniska zapalne w naczyniach. Cebulę piecze się w 150 stopniach przez 20-30 minut (w łupinie). Połowę cebuli można spożywać rano, a połowę wieczorem. Taka cebula nie ma ostrego zapachu, więc nie musisz się martwić o dokuczliwy aromat

.Emma Lange – TELEGRAM

PORADA PSYCHOLOGA

Ludzie impulsywni przeceniają swoje zdolności intelektualne. Ludzie podatni na szybki wybuch gniewu podlegają „narcystycznej iluzji” – mogą przypisywać sobie nieistniejące osiągnięcia. Gniew różni się od wielu emocji – takich emocji, jak: smutek, niepokój, irytacja. Jeśli człowiek przejawia te emocje, to chce być znaczący na poziomie nieświadomym i nie czuje się pewnie sam ze sobą. Jeśli gniew wymknie się spod kontroli, człowiek staje się agresywny wobec innych. Podnosi się u niego poziom adrenaliny i człowiek zmusza się do ryzykownych działań. Kiedy doświadcza spektrum negatywnych emocji, mózg nie pozwala (ze względu na obfitość reakcji chemicznych) racjonalnie myśleć. Reakcje związane z przetrwaniem stają się bardziej widoczne. Cyrkulacja krwi staje się aktywna i człowiek zostaje naładowany mieszanką hormonalną. Silny ładunek może spowodować utratę postrzegania koloru lub przestanie reagować na zewnętrzne źródła ekspozycji. W tej eksplozji człowiek czuje się niepokonany i jest gotowy podjąć ryzyko.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinary, do naszego sklepu.

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Smoothie czekoladowe z bananem i mlekiem kokosowym...
  • 4 banany
  • 300 ml mleka kokosowego
  • 2 łyżki kakao
  • 2 łyżki miodu
  • 2 łyżki stołowe płatków kokosowych

Wlej mleko kokosowe do miski blendera i dobrze wymieszaj, 1 minutę.

Banany obierz i pokrój na kawałki. Umieść banany w blenderze, dodaj miód i kakao i ponownie dobrze zmiksuj.

Dodaj płatki kokosowe do smoothie – doda to napoju dodatkowej tekstury – wymieszaj.

Przelej napój do szklanek. Koktajle najlepiej smakują lekko schłodzone, więc włóż mleko kokosowe wcześniej do lodówki.

.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 26 maja 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 28 maja 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.