27 stycznia 2021

Dzień Księżycowy14, Rak
w. 14:45
z. 06:52
12, Wodnik
w. 07:28
z. 16:25
Burze Magnetyczne
brak

1PORADA DNIA

Nie powinniśmy być agresywni, ponieważ naruszymy jakieś Kosmiczne Prawo. Jakieś archetypy mogą pomóc lub przeszkodzić w osiągnięciu ich celów.
O archetypach rozmawialiśmy na spotkaniu online Projekt Transpersonalny 2 – Ja i Ród. Jeśli chcesz poznać wykład, możesz do nas napisać, a my wyślemy Ci nagranie z wykładu, i to całkowicie za darmo.
W tym okresie może działać Twój rodowy archetyp Matki, który może być przykładem miłości, którą wysyłasz na zewnątrz – jako matka możesz stanąć w czyjejś obronie i chronić to, co jest Ci bardzo drogie.
Drugi archetyp, Twój osobisty archetyp, to ten, który wierzy. Ten archetyp pomoże Ci zaakceptować to, czego nie możesz zmienić.
Ten czas pokaże Ci, z czym będziesz musiał się zmagać w tym dniu. Mogą to być energie silniejsze od Ciebie. Te energie będą Cię kontrolować, abyś się do nich dostosował, abyś zobaczył swoje życie jako ciekawy film, którego Ty sam jesteś reżyserem.

Na naszym Kalendarzu będziemy obchodzić święto Siła Białego Bawołu. Według chińskiego kalendarza nowe zwierzę nabiera siły i energii. Według słowiańskiego kalendarza Kogut zaczyna piać coraz głośniej – Słońce zwycięża nad zimą. Kogut jest jak słoneczny ptak, który jest gotów pomagać.
W czasie tego święta będziemy „spalać” nasze wewnętrzne problemy, napełniać się męską siłą po to, aby potrafić odpierać wszelkie ataki i niszczyć przeszkody na swej drodze. Nauczycie się, w jaki sposób robić to samodzielnie lub wraz z przyjaciółmi.
W słowiańskich zwyczajach Kogut wchodził do domu pierwszy, bo wierzono, że w ten sposób można pozbyć się wszelkich kłopotów z domu. Na spotkaniu i my możemy wpuścić Koguta do naszego wnętrza, aby ominęły nas problemy.
Zapraszamy na spotkanie! Zapisz się już dzisiaj. Przygotuj kartkę, ołówek, kredki, zabierz ze sobą dobry humor! Sprawisz, że odejdzie od Ciebie wszystko to, co nie pozwalało Ci do tej pory być szczęśliwym.

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułMeta Karty – Prognoza na luty 2021
Następny artykuł28 stycznia – Dzień Welesa
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.