3 lutego 2018

18 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Panny
wschód księżyca 20:30
zachód księżyca 09:21

Będziemy bardziej pracowici, a szczególnie w pierwszej połowie dnia. Sposób odpoczynku wybierajmy według własnego uznania. Najlepiej by był to czynny wypoczynek, na przykład spacer jazda, rowerem, lekkie ćwiczenia w domu, ćwiczenia oddechowe.
Trzeba myśleć o własnej użyteczności. Nie zaszkodzi być dzisiaj trochę egoistycznym. Zachowujmy się racjonalnie i bądźmy wycofani, stonowani. Nie okazujmy emocji.

Bardzo dobrze spotkać się z przyjaciółmi a szczególnie, jeśli to są przyjaciele z dzieciństwa.
Dobry dzień, by pójść na koncert, posłuchać muzyki. Odradzamy przejawianie nadmiernej szlachetności, a także niedbałości w dokumentach.

Dzisiaj nasilać się będzie emocjonalne wewnętrzne napięcie i będzie to główny problem dnia. Trzeba zadbać o prawidłowe psychologiczne rozładowanie – jak fizyczne, tak i duchowe.

Dla rozwiązania problemów rodzinnych trzeba szukać nowych dróg, czyli wykazywać więcej elastyczności dla każdego wyboru, odnieść się do tego z bardzo wielką powagą.
Jeśli w ten dzień nasze relacje przejdą próbę w postaci kłótni, ale pogodzimy się, to będzie oznaczało, że relacje wzmocnią się. Ważne by znaleźć odpowiednią linię zachowania, a pomoże intuicja oraz psychologiczna elastyczność.

Gdy coś nie wychodzi w życiu intymnym z partnerem, to nie naciskajmy. Wszystko musi nam przynosić radość i to obojgu, a nie tylko jednemu z partnerów.
Aby spędzić bardzo dobrze czas, potrzebna jest równowaga i poczucie własnej wartości.

|