Kalendarz Księżycowy – 3 maja 2019

3 maja 2019

 

28/29 Dzień Księżycowy
Księżyc w znaku Barana
wschód księżyca 05:09
zachód księżyca 18:20

Nakshatra Ashwini
Dzisiaj zechcesz podzielić się czymś ważnym, otworzyć się na drugą osobę, opowiedzieć jej o swoich problemach. Dzisiaj łatwiej będzie przekonać drugą osobę do swojego punktu widzenia i znaleźć odpowiednie argumenty. Spróbuj zadbać o swoich bliskich, wziąć odpowiedzialność za nich, zaopiekować się nimi. Być może pomożesz komuś, zwłaszcza w sprawach duchowych. Uważaj na drodze, ponieważ impulsywność może prowadzić do wypadków! Świetny dzień do pracy z informacją.

W tym dniu zaleca się:
♦ Sprawnie komunikować się, z odrobiną zdrowego humoru,
♦ Otrzymywać odpowiedzi telefonicznie,
♦ Nauczyć się cierpliwie reagować na każdą sytuację,
♦ Kupić biżuterię z turkusem.

W tym dniu nie można:
♦ Poszukać szczęścia,
♦ Nieostrożnie przyjmować porady osób starszych,
♦ Oszukiwać i oczerniać innych,
♦ Nastawiać ludzi przeciwko sobie.

Wiadomości astrologiczne: Księżyc spowoduje, że nasze umysły wykażą niezależność –  będzie aktywowana wola i trudno będzie zaakceptować sprawiedliwą ocenę. Księżyc może wywierać presję i trzeba będzie zacząć coś robić, aktywować coś, otwarcie wyrażać swoje uczucia. Księżyc sprawi, że ​​zrobimy postępy i krok do przodu. Nie ma potrzeby zmuszania kogoś działania, bo ludzie będą działać, ale dobrowolnie. Jeśli planujesz swój projekt, musi on mieć przejrzystą strukturę.


Pierwsza Czakra

część 2 – aspekt zdrowotny…

Kiedy następuje poważna zmiana w życiu (na przykład narodziny dziecka, wyjazd za granicę, rozwód), aktywowana jest pierwsza czakra. W tym momencie energia sprawia, że ​​akceptujemy nową rzeczywistość. Jeśli nie możesz zaakceptować tego, co jest wokół ciebie „tu i teraz”, masz problem z aktywacją pierwszej czakry. Pierwsza czakra jest aktywowana, jeśli weźmiesz odpowiedzialność za siebie. W przypadku, gdy nie możesz stawić czoła ważnym faktom, nie możesz zaakceptować sytuacji, to wtedy programy pierwszej czakry słabną.
Otwarcie pierwszej czakry czasami przebiega bardzo powoli, czasami ten czas sięga 4 lat, aż wszystkie struktury przyjmą nową formę. Pierwsza czakra określa również, na ile uczciwie człowiek patrzy na siebie. Dyscyplina, wytrwałość, zdolność do punktualności, wszystko to są aspekty pierwszej czakry.
Jeśli czakra ta ma poważne naruszenie, najpierw pokazuje się stan kości i kręgosłupa. Stan krwi to także praca pierwszej czakry.
Pierwsza czakra pomaga stworzyć siebie, złożyć w jeden integralny system i wypracować własną drogę.

>>Jutro dalszy ciąg  – opowiemy w jaki sposób stan pierwszej czakry może wpływać na interakcje z innymi ludźmi<<

Zapraszamy jutro!

  • Aby dowiedzieć się w jakim stanie są twe czakry, jakie programy na nie działają, jakie blokady przeszkadzają, jaki jest stan twego zdrowia, czego możesz oczekiwać na poziomie informacyjnym, energetycznym oraz materialnym, możesz zamówić u nas „Analizę Czakr”, która obejmuje także stan zdrowia.

 

|