30 grudnia 2022

Dzień Księżycowy8, Baran
w. 11.48
z. 00:59
9, Koziorożec
w. 07:51
z. 15:36
Burze Magnetyczne
1 – 3, 8 – 9, 21 – 24, 26 – 29

PORADA DNIA

Nie obciążaj się pracą, niech twój dzień będzie równomierny. Pozwól sobie odpocząć, a nawet pozwól sobie na lenistwo. Patrz na ludzi z przymrużeniem oka, wybacz tym, którzy są wokół ciebie, pomagaj i współczuj. Druga połowa dnia sprawi, że będziesz bardziej energiczny, ale jednocześnie w drugiej połowie dnia powinieneś być przygotowany na to, że będziesz sprawdzany pod kątem siły. Z tego powodu wokół ciebie będą różne sytuacje, które sprawdzą twą siłę. Nawet jeśli wydarzenie będzie trudne, niezrozumiałe, powodujące łzy i emocje, to i tak stanie się dla ciebie koniecznością. Nie spiesz się, zaufaj swojej intuicji. Możliwe jest, że będziesz musiał zrobić to, co powoduje w tobie wewnętrzny opór. Unikaj konfliktów, staraj się utrzymywać więzi, szczególnie jeśli jesteś w długoletnim związku. Aby czuć się pewnie, posprzątaj swoją przestrzeń.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Kiedy człowiek jest w stresie, może źle sypiać, nie jeść, poddawać się trudnym warunkom. Za pomocą kreatywności możesz pozbyć się wielu dolegliwości. Gdy pojawia się stres, bóle głowy, zapalenie żołądka, nadciśnienie, kreatywność może złagodzić stres psychoemocjonalny. Nerwica pojawia się, gdy narasta napięcie wewnętrzne, ale nie ma wyjścia, następuje porażenie zdrowych komórek nerwowych. Zachowanie neurotyczne uniemożliwia człowiekowi normalne życie!
Możesz skorzystać z terapii kreatywnej, która złagodzi stres, przepracuje stres wewnętrzny. Pracę z urazami wewnętrznymi rozpoczynamy od NEURONUMEROLOGII. Jeśli temat jest dla ciebie interesujący, śledź mojego bloga, kalendarz biodynamiczny. Na moim blogu w zakładce TERAPIE na pewno znajdziesz dla siebie coś ciekawego. Możesz na początek, a nawet powinieneś, zamówić Analizę Podświadomości, dzięki której szybciej uporasz się ze swoimi problemami.

Zapraszam na terapie i gry transformacyjne
kontakt@emma-lange.pl

DIALOG  CIAŁEM

Wiele osób jest przyzwyczajonych do przechowywania leków w lodówce, w tym samym miejscu, w którym znajdują się produkty. Większość tabletek można przechowywać w temperaturze pokojowej. Niektóre leki hormonalne mogą utracić swoje właściwości. Są przechowywane w hermetycznych opakowaniach, więc zimno może być dla nich bardzo niebezpieczne. Nie można wystawiać leku na działanie słońca. Witaminy również nie muszą być chłodzone, ponieważ właściwości otoczki mogą ulec zmianie. W niskich temperaturach może pękać i witaminy nie zostaną wchłonięte zgodnie z opracowanym schematem farmaceutycznym. Nalewki ziołowe także nie zawsze muszą być chłodzone – trzymajmy je z dala od światła słonecznego i wilgoci. Pod wpływem niskich temperatur może powstać osad, co wskaże na to, że nalewka nie jest już odpowiednia.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek.
kontakt@emma-lange.pl

PORADA PSYCHOLOGA

Zapraszamy na terapie, testy diagnostyczne, które pomogą lepiej zrozumieć sens swojego życia.

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Jakie produkty poprawiają przepływ krwi? Przedwczoraj pisaliśmy o papryce, wczoraj pisaliśmy o imbirze, który zawiera gingerol. Wszystkie warzywach, które zmieniają smak, mogą mieć również działanie przeciwzapalne.
A dzisiaj napiszemy gorzkiej czekoladzie. Taka czekolada zawiera substancję, która działa rozszerza tętnice. Czekolada sprzyja uwalnianiu tlenku azotu NO, a pod wpływem tej substancji tętnica rozszerza się. Codziennie można zjadać kostkę czekolady. Czekolada nie pozwala na zwężenie naczyń, a jej zaletą jest to, że nie pozwala na tworzenie się skrzepów we krwi.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 29 grudnia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 31 grudnia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.