30 marca 2019

 

26 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Wodnika
wschód księżyca 03:22
zachód księżyca 11:50

Nakshatra Uttara – Ashadha
Dzisiaj wyda ci się, że wszystko kręci się chaotycznie, nie ma harmonii. Będziesz musiał szukać punktów, na których możesz polegać. Niektórzy będą zajęci szukaniem własnych korzyści i nie powinieneś próbować przewyższać ich o głowę, a brać pod uwagę to, czego chcą inni. Nie należy stawać wszystkiego na ostrzu noża, na siebie. Nie bądźmy zbyt widoczni, głośni. Jeśli dzisiaj przysporzysz sobie wrogów, to pozostaną w twoim życiu przez długi czas. W przyszłości będziesz potrzebował ludzi, by cię wsparli.

W tym dniu zaleca się:
♦ Rozwiąż stare problemy,
♦ Staraj się być ludzki,
♦ Staraj się zrozumieć ludzi, a nie potępiać,
♦ Zachowuj się życzliwie.

W tym dniu nie można:
♦ Kłócić się,
♦ Załatwiać spraw administracyjnych, urzędowych,
♦ Ignorować ​​próśb bliskich ludzi,
♦ Nastawiać się na negatyw.

Wiadomości astrologiczne: Wenus i Saturn przypomną ci, że wszystko powinno być brane pod uwagę, każda mała rzecz. Kosmiczna energia może sprawić, że zwątpisz w prawidłowość swojej drogi. Będziesz chciał zrobić krok w przeszłość, ponieważ jest tam spokojnie i wygodnie. Nie myśl o romantyce, bo teraz planety radzą powściągnąć emocje. Spójrz na przeszłość chłodnym okiem. Może na ciebie naciskać progres dotyczący biznesu i twych działań. Inspiruj swój intelekt i angażuj się w pracę, która zajmie twój umysł.

Zapraszamy do naszego sklepu!   https://ledmes.pl/

|

Poprzedni artykułKalendarz Słoneczny – 30 marca 2019
Następny artykułOgród i Sad na Parapecie
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.