31 grudnia 2022

Dzień Księżycowy9, Baran
w. 11.48
z. 00:59
10, Koziorożec
w. 07:51
z. 15:37
Burze Magnetyczne
1 – 3, 8 – 9, 21 – 24, 26 – 29

PORADA DNIA

Nie planuj niczego nowego, wszystko musi iść starym rytmem. Nie wolno dzisiaj spieszyć się. Miesiąc księżycowy już się kończy, więc wszystko, czego nie potrzebujesz, odpuść. To wspaniały dzień na trudną rozmowę, na odpuszczenie przeszłości i na zrobienie tego, co jest ważne. Weź pod uwagę drugą stronę medalu. Problemy, które powstaną dzisiaj, mogą długo trwać, jeśli będziesz uparty. Nie należy ryzykować i narażać się na niebezpieczeństwo. Nie jest to dobry czas na poważne grupowe działania, lepiej być indywidualistą. Możesz nie być w stanie zbliżyć się do tej wiedzy, która ciekawi cię od jakiegoś czasu, ale wszechświat da ci inne informacje. Ranek może być bardziej romantyczny, więc powiedz swoim bliskim, co czujesz. Nie kłóć się ze starszyzną w rodzinie, bo konflikty nie doprowadzą do niczego dobrego.

Czy można połączyć psychologię z numerologią? Numerologię z terapią? Jak najbardziej można! W końcu podstawą numerologii są symbole, które wpływają na naszą psychikę. Wprawny i doświadczony numerolog jest w stanie za pomocą symboliki liczb leczyć ludzkie dusze. Jednak, aby leczyć ludzkie dusze, należy znać mechanizmy, które nią kierują. Należy łączyć te mechanizmy, budować matrycę kształtów, kolorów, linii, cyfr.
Kurs Emmy Lange MODELOWANIE SWOICH PRAGNIEŃ bazuje na wyżej wymienionych metodach.
Kursant uczy się technik, które pomagają zmniejszyć stres, oczyszczać przestrzeń osobistą. Przede wszystkim kurs uczy, w jaki sposób rozpoznać mechanizmy, które rządzą psychiką drugiej osoby.
Dla tych, których fascynuje numerologia, Emma stworzyła matrycę, która zawiera w sobie obraz WIBRACJI ENERGII, która wchodzi w interakcję z osobistym celem człowieka. Kursant uczy się na podstawie Wibracji Energii rozpoznawać wpływy roczne. Dowiaduje się, w jaki sposób odnieść sukces, kiedy działać, a kiedy lepiej wyciszyć umysł. Jest to forma mini kursu, który zawiera w sobie techniki łagodzenia stresu i metody twórczego budowania nowych ścieżek w mózgu.

Jeśli ktoś chciałby poznać więcej technik, zdobyć więcej wiadomości, to polecamy kurs rozbudowany. Kurs obejmuje bardziej rozbudowaną część numerologiczną, a kursant otrzymuje certyfikat.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Kiedy człowiek jest w stresie, może źle sypiać, nie jeść, poddawać się trudnym warunkom. Za pomocą kreatywności możesz pozbyć się wielu dolegliwości. Gdy pojawia się stres, bóle głowy, zapalenie żołądka, nadciśnienie, kreatywność może złagodzić stres psychoemocjonalny. Nerwica pojawia się, gdy narasta napięcie wewnętrzne, ale nie ma wyjścia, następuje porażenie zdrowych komórek nerwowych. Zachowanie neurotyczne uniemożliwia człowiekowi normalne życie!
Możesz skorzystać z terapii kreatywnej, która złagodzi stres, przepracuje stres wewnętrzny. Pracę z urazami wewnętrznymi rozpoczynamy od NEURONUMEROLOGII. Jeśli temat jest dla ciebie interesujący, śledź mojego bloga, kalendarz biodynamiczny. Na moim blogu w zakładce TERAPIE na pewno znajdziesz dla siebie coś ciekawego. Możesz na początek, a nawet powinieneś, zamówić Analizę Podświadomości, dzięki której szybciej uporasz się ze swoimi problemami.

Zapraszam na terapie i gry transformacyjne
kontakt@emma-lange.pl

DIALOG  CIAŁEM

Naukowcy wciąż próbują pogłębić pojęcie długowieczności, czyli co sprawia, że niektórzy ludzie żyją sto lat, a nawet dłużej? A jakie oznaki długowieczności dostrzegasz w sobie? Na przykład, jeśli wyglądasz młodziej niż wskazuje na to wiek metrykalny (różnicę można zauważyć nawet wśród bliźniaków), masz szansę żyć dłużej. Kobiety, które rodziły około 30 roku życia, a także po 30 roku życia, mogą żyć dłużej. Eksperci wiążą ten fakt z pracą układu rozrodczego. Pracuj z neuronami lewej półkuli, bo ci, którzy myślą analitycznie i logicznie, także żyją dłużej. Pomagają też ćwiczenia fizyczne – tłuszcz na brzuchu może wywoływać choroby serca, które mogą wpływać na długość życia. Właściwe odżywianie i stres mogą przedłużyć życie.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek.
kontakt@emma-lange.pl

PORADA PSYCHOLOGA

Władimir Michajłowicz Bekhterev o sile myśli i kreatywności…
Dawno już założył, że kreatywność, jej moc, skonfrontuje ludzkość z szansą, którą należy wykorzystać, by zmienić się. W kreatywności istnieje pewien rodzaj hipnotyzmu, który pomaga mózgowi pozbyć się tego, co zbędne. Kreatywność i ustawione algorytmy pomagają w przyswajaniu myśli, oczyszczaniu pola świadomości. Marzenia, podobnie jak działanie, jako kreatywność pomagają ograniczyć do pewnego poziomu emocje. Sny i kreatywność wprawiają nasze energie w ruch i wyprowadzają nas ze stanu stagnacji. W twórczości zawsze jest wsparcie i pomoc, więc nie bójmy się otwierać na marzenia, na kreatywność i podświadomość.

Analiza Podświadomości pomaga znaleźć takie punkty w twoim polu, które są jeszcze niezakończone, niezrealizowane. A jeśli zaczniesz poprawnie pracować z tymi punktami, możesz usunąć ograniczenie z energii, która zastopowała się, nie mogła rozwinąć się. Zaczną wtedy manifestować się inne ruchy i struktury natury psychicznej lub psychofizycznej. Podświadomy umysł nie będzie już kierował energii na to, co niezakończone. Psychika wraca do zdrowia, a układ nerwowy harmonizuje się – ciało może rozładować napięcie.

Zapraszamy na terapie, testy diagnostyczne, które pomogą lepiej zrozumieć sens swojego życia.

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Przygotowujemy wiosenno-letnie sosy do sałatek
>> Klasyczny Sos: pół szklanki oliwy z oliwek, sok z połowy cytryny, pół łyżeczki soli, pół łyżeczki mielonego, czarnego pieprzu.
Wymieszać wszystko energicznie, dodać odrobinę musztardy.

>> Sos z Dodatkiem Twardego Sera: 3 łyżki kwaśnej śmietany, 5 łyżek naturalnego jogurtu, 50 gramów parmezanu, ząbek czosnku (zmiażdżony), 2 łyżeczki octu jabłkowego, pół łyżeczki zmielonego, czarnego pieprzu.
Ser można zetrzeć, dodać czosnek. Śmietanę ucieramy z jogurtem i serem.
Ten dressing może być stosowany do sezonowych sałatek z makaronem.

>> Sos Włoski: cukier można zastąpić syropem klonowym – 2 łyżeczki, 2 łyżeczki majeranku zmielonego, 2 posiekane ząbki czosnku, 2 łyżki octu jabłkowego lub wina, 125 ml oliwy z oliwek, mielony czarny pieprz, oregano, płatki chili, posiekana bazylia 25 g. Wszystko tak długo mieszać, aż uzyskamy jednolitą masę.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 30 grudnia 2022
Następny artykułKalendarz Zdrowie i Uroda – styczeń 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.