4 stycznia 2018

18 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Lwa
wschód księżyca 19:00
zachód księżyca 09:23

 

Kontynuujmy to, co już rozpoczęte. Rozwiązujmy ważne zadania, dbajmy o własny dobrobyt. Trzeba zrobić maksimum wysiłku, by osiągnąć rezultat. Zachowujmy się racjonalnie, nie kłóćmy się z nikim.
Wychodźmy na koncerty, na jakieś autorskie spotkania, rozmawiajmy z ludźmi, którzy mogą dać jakąś dobrą informację.
Nie jest dobrze przejawiać do wszystkiego podejrzliwość. To czas, gdy przypadki nie są przypadkami. Dzisiaj powstaje coś nadzwyczajnego, a świat wypełniony jest znakami od Wszechświata. Zobaczą je tylko ci, którzy są otwarci na Wszechświat, więc bądźmy uważni, gdyż możemy w inny, mądrzejszy sposób popatrzeć na swe życie i świat, który nas otacza. Możemy poznać siebie i swój los, i dzisiaj sprawdzają się wszystkie wróżby. Wszystko, co powstanie w dzisiejszym dniu jest odbiciem „wprost” losu człowieka. Ważne, abyśmy zrozumieli swe pomyłki i je skorygowali, a tym samym ulepszyli swój dzień.
Cyfra, która nam dzisiaj pomoże to 9, a anioł to Kanfael – to anioł, który jest patronem skromności i zachowania czystości duszy. Pomaga otworzyć oczy na rzeczywistość, na mądrość i zobaczyć prawdziwą istotę rzeczy. Musimy być bardzo uważni i świadomi. Wszystkie wydarzenia i spotkania będą odbiciem tego, co jest w nas.
Jeśli ktoś postąpi z nami nieuczciwie, to sami kiedyś byliśmy nieuczciwi. Jeśli zauważyliśmy obojętność w stosunku do siebie, to sami kiedyś nie byliśmy zbyt dobrzy dla kogoś. Zatem te wszystkie elementy układanki trzeba dobrze przeanalizować. To przyniesie ulepszenie siebie i przepracowanie duchowe.
Gdy odkładaliśmy coś aż do dzisiaj, to może się tak zdarzyć, że już do tego nie powrócimy, albo będziemy zmuszeni to naprawić, czy dokończyć. Wszechświat przypomni nam o tym, w którym miejscu czegoś nie dopracowaliśmy, a w którym byliśmy słabi.
Ktoś, kto nam się podobał przez długi czas, a nie zrobiliśmy kroku by ją czy jeego zdobyć, to dzisiaj możemy zobaczyć tego kogoś w objęciach innej osoby.
Wszystkie dzisiejsze trudności to lekcja, to bardzo mocne doświadczenie i musimy być gotowi, by to zaakceptować. Nie bójmy się Wszechświata, bo Wszechświat jest nieprzewidywalny. Można otrzymać nową wiedzę. A jeśli poszło coś nie tak, to odpowiedzi należy szukać w głębi swej duszy.
Bądźmy pasywni i mało emocjonalni. Nie obciążajmy siebie niczym, a raczej obserwujmy i analizujmy. Lepiej pobyć w samotności, niż wchodzić z kimś w niepotrzebne dyskusje. Słuchajmy i obserwujmy, nie podejmujmy poważnych decyzji.
To czas pasywny i nieprzewidywalny. Nie należy oczekiwać spełnienia się czegoś, na co czekamy.
Dzisiaj bardzo dobry czas, by kupić amulet przyciągający bogactwo.

W naszym Zwiastunie Astrologicznym będziemy pisać o amuletach, więc zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z nim.

|

Poprzedni artykuł15 Sposobów Wykorzystania Mięty
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 5 stycznia 2018
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.