5 grudnia 2022

Dzień Księżycowy12/13, Byk
w. 14.06
z. 05:45
18, Strzelec
w. 07:33
z. 15:30
Burze Magnetyczne
1 – 3, 8 – 9, 21 – 24, 26 – 29

PORADA DNIA

Bardzo pomyślny i spokojny dzień. Dzień miłosierdzia i współczucia, dzień radości, akcji. To okres mądrości otrzymanej z góry i kosmicznej miłości, czas twórczej przemiany i ucieleśnienia naszych modlitw. Zaleca się okazywanie hojności, dawanie prezentów. Energia dnia nastawia na czynienie dobra. Łatwo będzie ci prowadzić działalność charytatywną, przekazywać darowizny. Jeśli finanse na to nie pozwalają, po prostu okaż współczucie tym, którzy tego potrzebują, zaopiekuj się tymi, którzy potrzebują opieki. Poświęć więcej uwagi dzieciom. Trzeba pamiętać, że najlepsza edukacja to pozytywny przykład samych rodziców. Wrażliwość na energię dnia jest dziś tak duża, że ​​nawet nieprzygotowani ludzie mogą odczuć swój związek ze światem, z wszechświatem, poczuć swoją duchowość. Przyjdą olśnienia – możesz nagle uświadomić sobie bardzo ważne rzeczy, które mogą zmienić twoje zrozumienie i nastawienie.
Druga połowa dnia będzie bardziej twórcza.
Pij naturalne soki, nie obciążaj serca.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Analiza Podświadomości to taki punkt strategiczny, który pomaga poszerzyć wiedzę o sobie, przepracować wewnętrzny opór. Daje możliwość zrozumienia siebie, jakie energie dusza w sobie ukrywa. Liczby malują obraz, który pomaga zrozumieć, gdzie jest „punkt zapalny” i jaką strategię należy opracować wzdłuż linii czasu. Terapeuta i uczestnik budują „metalog” (dialog metafizyczny), i to nie jest zwykły dialog, to cofanie się w czasie, tworzenie nowych umiejętności i przenoszenie tych umiejętności do swojego życia. Jedna terapia nic nie da, potrzebny jest kejs (minimum 9 -12 terapii), który pomoże Ci zobaczyć zmianę. Praca z analitykiem pomaga rozładować ciężar przeżyć, a jeśli analityk prowadzi cię za rękę w przeszłość, by naprawić teraźniejszość, rozładowujesz ciężar losu.

Zapraszamy do naszych ofertsklep Kalendarz Biodynamiczny
Zapraszam na terapie i gry transformacyjne
kontakt@emma-lange.pl

DIALOG  CIAŁEM

Jak rozpoznać czy boli nas właśnie wątroba?

Jeśli czujemy, że nas boli wątroba (chociaż sama wątroba może tak nie boleć, jak woreczek żółciowy), to wtedy odczuwamy ciężkość z prawego boku, przy czym pojawia się ona codziennie. Równocześnie pojawiają się kłucia, gdy uprawiamy sport albo zjadamy coś bardzo tłustego, a ból znika, gdy człowiek jest w fazie spokoju. Czasami wątrobowe bóle mogą promieniować od strony pleców na prawą łopatkę, nawet na prawą stronę szyi. Przy tym mogą pojawić się takie symptomy jak gorycz w buzi, mdłości i niestabilny stolec oraz wzdęcia. Oczywiście wtedy nie mamy apetytu, może pojawiać się zgaga. Czasami ludzie likwidują zgagę jako skutek, a nie przyczynę, nie zastanawiając się, skąd ona się bierze. Pamiętajmy, że zgagę powoduje nierównomierne wyrzucanie żółci. Intensywniejszy ból odczuwamy wtedy, gdy w woreczku żółciowym mamy kamienie. Często te bóle łączą się z podniesioną temperaturą ciała. Dotyczy to zdrowego, jak i niezdrowego trybu życia. Jednak, jeśli nawet człowiek prowadzi zdrowy tryb życia, ale przeżywa stresy lub wątroba przechodzi nieleczone wirusowe infekcje, pasożyty, to także choruje. Często występują nadżerki wątrobowe i stan zapalny dróg żółciowych.

Najlepszym specyfikiem na polepszenie pracy wątroby jest melasa buraczana, lecz nie można jej jeść dużo. Można zażyć jedną lub maksymalnie dwie łyżeczki rano i popić przegotowaną wodą. Melasa buraczana pomaga w rozdrobnieniu kamieni i zapobiega powstawaniu piasku, a żółci pozwala równomiernie rozdzielić się.

Emma Lange, dyplomowany homeopata
kontakt@emma-lange.pl

 

PORADA PSYCHOLOGA

Co mówi o tobie kolor ubrania, jeśli ten kolor przeważa w twej garderobie…

Niekoniecznie ten człowiek będzie cierpliwy, nie zawsze idzie na kompromis, wrażliwy na krytykę. Może być też bardzo chłodny, jeśli chodzi o przeżycia, przeżywanie emocji innych ludzi. To człowiek odważny i gotowy do podjęcia ryzyka, jeśli widzi cel. Ma swą wolę i może dążyć do tego, aby na kogoś naciskać. To człowiek namiętny, odważny i bezpośredni, ale delikatny i romantyczny. Romantyzm objawia się u niego wielkim gestem. Szczególną radość przeżywa wtedy, gdy jest napięcie uczuciowe, gdy dąży do idealnego celu. Życie takiego człowieka jest pełne wyjazdów i różnych zmian, odbija się to w strefie fizycznej. Człowiek wygląda na chaotycznego.
Czerwony kolor mówi, że mogą być problemy ze zdrowiem, gdyż są zbyt wysokie obroty energetyczne i zbyt mocne wahania napięcia emocjonalnego. Dla energii organizmu to są wstrząsy. Człowiek ten może nieprawidłowo kontrolować wybuchy emocjonalne – łatwo wpada w gniew i zazdrość. Będzie długo pamiętał to, co mu zrobili, musi uczyć się panowania nad sobą, samokontroli. Jednak nie potrafi tego zrobić, bo w jego strukturze nie ma takich rozwiązań. Szczególnie wtedy, gdy już od dziecka przejawiał silne i gwałtowne emocje. To są ludzie trudni jako wrogowie, bo będą ścigali swą ofiarę do upadłego. Uparci, pewni siebie. Energia osobista jest bardzo wysoka. Bardzo szybko działają w sprawach finansowych i oszczędzać raczej nie potrafią.
To ludzie nieostrożni, wybuchowi, pospieszni. Często wchodzą w konflikty i żałują potem tego, co powiedzieli lub zrobili. Nie lubią, gdy ktoś ogranicza im wolność.
Ci ludzie są bardzo namiętni, a ta namiętność może doprowadzić ich do różnych trudnych sytuacji.
Muszą wystrzegać się sytuacji, w której będą uparcie stali na swoim. Mogą bardzo ostro wdawać się w konflikty z matką, i nie jest to takie rzadkie zjawisko w ich przypadku. Ich życie rodzinne wygląda jak jeden wielki wybuch. Chcą podobać się otoczeniu i mają bardzo wysokie mniemanie na swój temat. Przeceniają swe możliwości. Szybko zapalają się do nowych projektów, są pełne entuzjazmu. Mają wiele planów, które bardzo ciężko zrealizować. Lubią się kłócić. Bardzo ważne jest, aby chronili siebie. Jeśli widzimy, że ktoś często chodzi ubrany na czerwono, to zapewne posiada te cechy.

Zapraszam do moich autorskich kursów, które są połączeniem psychologii (analitycznej, transpersonalnej, psychologii głębi) z cyfrową psychologią i twórczą psychologią. Są one całkowicie opracowane przeze mnie, na bazie moich własnych doświadczeń, wiedzy. Polecam Kurs Koloroterapii

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Chipsy jabłkowe…

Przygotowanie – 1minut
Porcje: 4

Składniki;

  • łyżki  sok cytrynowy  
  •  jabłka  
  • łyżeczka  cynamon  
  • łyżeczka  płatków chili  
Przygotowanie:
  • Dodaj sok z cytryny do 1,5 litra wody. 
  • Pokrój 2 jabłka w cienkie plasterki i włóż je na chwilę do wody. 
  • Następnie ułożyć plastry jabłek na blasze wyłożonej papierem do pieczenia i susz w temperaturze 100°C przez 4 ½–5 godzin, trzymając drewnianą łyżkę w drzwiczkach piekarnika.
  • Oprósz chipsy jabłkowe 1 łyżeczką cynamonu i 1 łyżeczką płatków chilli.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 4 grudnia 2022
Następny artykułMiesiąc Wodnego Szczura 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.