5 sierpnia 2020

Dzień Księżycowy15/16, Ryby
w. 21:42
z. 07:55
18, Lew
w. 05:13
z. 20:26
Burze Magnetyczne
11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 29

1PORADA DNIA

Staraj się dziś nie kłócić i bardzo dobrze rozumieć zachowanie bliskich. Chroń i szanuj tajemnice innych ludzi. Nie próbuj nikogo krytykować ani potępiać, ponieważ może to prowadzić do wielu konfliktów emocjonalnych. Warto też pomyśleć o swoim rozwoju, nowych perspektywach kreatywnych pomysłów. Zainteresuj ludzi o podobnych poglądach, którzy uznają nowe projekty za interesujące. Zajmij się przygotowywaniem nowego biznesu i nie bój się zainwestować w niego energii i entuzjazmu. Możesz mieć szczęście do pieniędzy. Dzisiaj też możesz wykazywać się podwyższonym poczuciem sprawiedliwości i niesprawiedliwości, dlatego mogą z tego powodu powstać konflikty. Możesz osiągnąć wysokie wyniki w swoim biznesie, jeśli poprawnie wyznaczysz sobie cel. Dzień niestabilnych energii, więc nie powinieneś fizycznie przepracowywać się.

W sierpniu zapraszam na nową terapię RÓG OBFITOŚCI. Terapia ta pomoże wejść w kanał dobrego samopoczucia, tak aby wszystko w twym życiu mogło działać, abyś nie pozostawał w cieniu i zaczął żyć według swojego Przeznaczenia. W tym czasie można nawiązać porozumienie z Przeznaczeniem. Ta praktyka jest twórcza, co oznacza, że jest w niej wiele pozytywnych i radosnych akcentów. Stanowi połączenie się z kanałem radości.

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NUMEROLOGII? ZAPRASZAMY NA KURS NUMERO – PSYCHOLOGIA! DOWIESZ SIĘ, W JAKI NOWY SPOSÓB MOŻESZ ROZWAŻYĆ ZNACZENIE LICZB – LICZBY PODŚWIADOMEGO UMYSŁU I LICZBY DROGI ŻYCIA.
DRUGA CZĘŚĆ KURSU TO LICZBA I ENERGIA, CZYLI DOWIESZ SIĘ, DOKĄD ZMIERZA TWOJA ENERGIA, CO MOŻE ZABLOKOWAĆ TWOJĄ ENERGIĘ.
TO BARDZO CIEKAWY KURS ZARÓWNO DLA TYCH, KTÓRZY ZAJMUJĄ SIĘ NUMEROLOGIĄ, JAK I DLA TYCH, KTÓRZY PRACUJĄ Z ENERGIAMI, NA PRZYKŁAD Z  ENERGIĄ REIKI.
NAPISZ: KONTAKT@EMMA-LANGE.PL LUB ZADZWOŃ 502562629.

 

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|